اخبارلرستان

شورای اقامه نماز اداره کل صمت استان لرستان برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان لرستان، شورای اقامه نماز اداره کل صمت با حضور حجت الاسلام والمسلمین چراغی و نمایندگان اصناف استان در تاریخ یازدهم بهمن ماه برگزار شد.

مدیر ستاد اقامه نماز استان لرستان در شورای اقامه نماز اداره کل صمت اظهار داشت: از جمله اولین کارهایی که حضرت امام زمان (عج) بعد از ظهور انجام می دهند، اقامه نماز است، که خداوند متعال در قرآن کریم می فرمایید: اقامه نماز جزء برنامه های حاکمان الهی است.

وی با تاکید بر عملیاتی کردن مصوبات این شورا، افزود: هر چقدر ما در زمینه ترویج نماز بیشتر فرهنگ سازی کنیم کمتر با آسیب ها مواجه شده و سلامت در کار افزایش می یابد و ترویج و ترغیب فریضه نماز شاخص اصلی در کاهش آسیب‌های اجتماعی جامعه است.

چراغی عنوان کرد: طبق تفاهم نامه ستاد اقامه نماز آماده همکاری در برگزاری دوره های آموزشی نماز، مسابقات و جشن تکلیف فرزندان کارکنان می باشد

این مقام مسئول عنوان کرد: نماز باید در گفتار و کردار فرد نمازگزار تاثیرگذار و نمود عینی خود را نشان دهد و نمازگزاران برای دیگران اسوه و الگو باشند و باید از خداوند متعال و امامان اطهار بخواهیم تا آثار و برکات نماز را در وجود و نهاد افراد نمایان کنند، چون نماز به فرد نمازگزار اطمینان قلبی و آرامش بی نظیری می دهد که این برآیند گمشده امروز بشریت است.

برگزاری شورای اقامه نماز اداره کل صمت استان لرستان

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا