اخبارسمنان

جلسه شورای اقامه نماز شهرستان سرخه برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان سمنان، در  ۳۱ اردیبهشت ماه ، جلسه شورای اقامه نماز شهرستان سرخه با حضور حجت الاسلام و المسلمین شمس الدین، مدیر ستاد اقامه نماز، حجت الله کرمانی، فرماندار سرخه و مدیران دستگاه های اجرایی سرخه برگزار شد.

شمس الدین ضمن تشکر از تلاش بی وقفه و عالی فرماندار سرخه بر ادامه ی این روند در حوزه ی نماز تاکید کرد و از فرماندار و تمام مدیران خواست تا تمام تلاش خود را در هرچه بهتر برگزار شدن نماز در این شهرستان به کار گیرند.

فرماندار سرخه ضمن تشکر از مدیر ستاد اقامه نماز و دیگر حاضرین جلسه بر جدیت امور نمازی در شهرستان سرخه تاکید کرد و گفت: خدمت به نماز و نمازگزاران این شهرستان از توفیقات ماست و در این مسیر هیچ کوتاهی پذیرفته شده نیست.

در پایان این جلسه نکاتی از جمله سرکشی دقیق و مستقیم فرماندار از برگزاری نماز در ادارات، سرکشی دقیق حجت الاسلام محمدی دبیر شورای اقامه نماز شهرستان سرخه از نماز مدارس، تجهیز دو نماز خانه در دو مدرسه، تجهیز نمازخانه های پارک های سرخه به لحاظ سیستم سرمایشی در فصل تابستان، تجهیز و سرکشی از نمازخانه های بین راهی مخصوصا زائرسرای امام رضا توسط کارگروه ویژه تسهیل سفر شهرستان سرخه مصوب شد.

در حاشیه این جلسه مدیر آموزش و پرورش شهرستان سرخه و فرمانده سپاه گزارشی از روند کاری و پیشرفت فعالیتها را ارائه کردند.

 

جلسه شورای اقامه نماز شهرستان سرخه برگزار شد جلسه شورای اقامه نماز شهرستان سرخه برگزار شد

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا