خراسان شمالی

شورای اقامه نماز شهرستان اسفراین برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز خراسان شمالی، سی و یکم مردادماه شورای اقامه نماز شهرستان اسفراین با حضور معاون سیاسی امنیتی فرماندار شهرستان، مدیر ستاد اقامه نماز استان و سایر اعضای این شورا در محل سالن جلسات فرمانداری شهرستان اسفراین برگزار شد.

عیسی آگاهی معاون فرماندار اسفراین در ابتدای این جلسه ضمن خیر مقدم به مدیر ستاد اقامه نمار استان با اشاره به نقش مدیران در در امر توسعه و ترویج فرهنگ نماز اظهار داشت: تمامی مدیران باید به وقت نماز توجه ویژه ای داشته و در هنگام نماز جلسه ای برگزار نشود.

وی در ادامه به ارائه گزارشی از وضعیت اقامه نماز در ادارت پرداخت و گفت: خوشبختانه ادارات شهرستان در حوزه نماز و فعالیت های فرهنگی از وضعیت خوبی برخوردارند اما پیگیر توسعه فعالیت های نمازی در شهرستان هستیم.

حجت الاسلام احمدی فرد مدیر ستاد اقامه نماز خراسان شمالی با تشکر از برگزاری این نشست و نقش مهم شورای اقامه نماز شهرستان در تصمیم گیری های حوزه نماز، گفت: شورای اقامه نماز شهرستان می تواند با همفکری و همیاری اعضا، اتفاقات خوبی را در حوزه نماز شهرستان رقم بزند.

مدیر ستاد اقامه نماز خراسان شمالی افزود: با توجه به آیه شریفه : ” الَّذِینَ إِنْ مَکَّنَّاهُمْ فِی الْأَرْضِ أَقَامُوا الصَّلَاهَ … ” باید مدیران دستگاه های اجرایی از تمام توان خود در راستای دعوت همکاران به نماز بهره ببرند.

در ادامه این جلسه، یرخی از اعضای شورا به ارائه گزارش از فعالیت های مجموعه خود در حوزه نماز پرداختند و در پایان نشست، احکام اعضا به ایشان تقدیم گردید.

شورای اقامه نماز اسفراین

 

شورای اقامه نماز اسفراین

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا