اخبارخراسان رضوی

شورای اقامه نماز شرکت توزیع برق خراسان رضوی برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز خراسان رضوی، شورای اقامه نماز شرکت توزیع برق استان، با حضور مدیر عامل، مدیر ستاد اقامه نماز، اعضای شورا و جمعی از مسئولین شهرستانی به صورت ویدیوکنفرانس یکشنبه دهم تیرماه برگزار شد.

در ابتدا این جلسه حجت الاسلام و المسلمین سبحانی نیا مدیر ستاد اقامه نماز خراسان رضوی در سخنان کوتاهی گفت: همه ما تکالیف مختلفی داریم اداری، اجتماعی، دینی و بدانیم اگر بین مکلف و تکلیف، مربیان، خانواده و مدیران انس و الفت علاقمندی ایجاد نمایند مکلف خود به انجام تکالیف روی خواهد آورد.

وی ادامه داد: آنگونه که امام هشتم(ع) می فرمایند اگر جامعه شیرینی سخنان ما را دریابد خود گرایش پیدا خواهد کرد زیرا این میل فطری نهادینه شده در انسان هاست.

سبحانی نیا در جلسه شورای اقامه نماز شرکت توزیع برق افزود: در ادامه فقط زمینه سازی و هدایت نیاز است که اذان نماد این دعوت و هدایت می باشد لذا الویت پدران و مادران باید خود در اقامه نماز نماد زیبایی باشد. در کلام به عمل و در مرحله بعد با مطالعه نسبت به معارف نماز هدایت گر خوبی باشند.

در ادامه مدیرعامل شرکت توزیع برق استان در جمع همکاران و مدیران شهرستانی که به صورت ویدیوکنفرانس حضور داشتند گفت: کار سخت شما ارزش در نزد حضرت حق دارد و تلاش کنیم این خدمت با معنویت همراه گردد تا ماندگار شود.

در پایان این مراسم تفاهم نامه بومی به امضا مدیران رسید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا