آذربایجان شرقیاخبار

جلسه شورای اقامه نماز شرکت زمزم تبریز برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان آذربایجان شرقی، جلسه شورای اقامه نماز شرکت زمزم با حضور حجت الاسلام آقاجانی مدیر ستاد اقامه نماز و تفسیر استان، حاتمی مدیر عامل شرکت زمزم و سایر اعضای شورا اقامه نماز، روز چهارشنبه سوم آبان ماه برگزار شد.

حجت الاسلام آقاجانی با اشاره به مدیریت جهادی در شرکت زمزم، گفت: الحمدلله در این مجموعه ما شاهد حضور مدیران جهادی هستیم، که در هر مجموعه مدیر جهادی عمل کند در آن مجموعه کار در تمامی ابعاد جلو می رود، نه تنها بخش مدیریت کلی مجموعه بلکه از لحاظ فرهنگی و معنوی هم صدر نشین می شود.

وی با تشریح برنامه ها و تفاهم نامه ها، افزود: برنامه های ستاد اقامه نماز طبق تفاهم نامه، در هر دستگاهی قابل اجراست، فقط باید با برنامه ریزی و زمان بندی دقیق، بعد از بومی سازی تفاهم نامه با همکاری و هماهنگی پیش بریم.

حاتمی با تشریح برنامه های فرهنگی شرکت زمزم، گفت: الحمدلله با کمک همکاران عزیز در شرکت زمزم نمازهای جماعت و برنامه های ملی، مذهبی برگزار می شود، و در مناسبت های مختلف برای کارکنان مسابقات کتاب خوانی ابلاغی از طرف ستاد اقامه نماز و برای فرزندان کارکنان مسابقات نقاشی و جشن تکلیف برگزار می شود، که امیدوار هستیم با همکاری ستاد اقامه نماز این برنامه ها را از لحاظ محتوایی و کمی ارتقاء بدهیم.

در پایان از نمازخانه و مراکز فرهنگی شرکت توسط مدیر، کارشناسان ستاد و مدیرعامل شرکت بازدید شد.

جلسه شورای اقامه نماز شرکت زمزم تبریزجلسه شورای اقامه نماز شرکت زمزم تبریز

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا