آذربایجان غربیاخبار

طراحی پلان پروژه مجتمع فرهنگی تبلیغی نماز آذربایجان غربی ظرف ۷۲ ساعت آینده

در این جلسه‌ بر اهمیت سرعت بخشیدن به طراحی و تهیه پلان مجتمع فرهنگی تبلیغی نماز تاکید شد تا فضایی مناسب برای ترویج نماز در آذربایجان غربی ایجاد گردد.

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز آذربایجان غربی، در جلسه‌ای که با حضور مدیر ستاد اقامه نماز استان، طالعی رئیس مرکز مطالعات اداره کل مسکن و شهرسازی استان و نیکمرام، پیمانکار پروژه، دوشنبه بیست و هفتم فروردین ماه برگزار شد، موضوعات مرتبط با بررسی و تصویب نهایی بندهای قرارداد اجرایی ساخت پروژه مجتمع فرهنگی تبلیغی ترویجی نماز مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.

در این جلسه که با هدف پیشبرد اهداف فرهنگی و ترویجی نماز در استان تشکیل شده بود، تاکید بر اهمیت سرعت بخشیدن به فرآیند طراحی و تهیه پلان پروژه شد. مقرر گردید که پلان پروژه ظرف مدت ۷۲ ساعت آینده طراحی و تهیه شود و جهت تأیید نهایی به ستاد اقامه نماز تحویل داده شود.

این پروژه که شامل ساختمان اداری جدید ستاد اقامه نماز استان می‌باشد، با هدف ارتقاء فعالیت‌های فرهنگی و تبلیغی در زمینه نماز و ایجاد فضایی مناسب برای برگزاری برنامه‌های مختلف مذهبی و آموزشی طراحی شده است.

پروژه مجتمع فرهنگی تبلیغی ترویجی نماز، گامی مهم در جهت تحقق اهداف ستاد اقامه نماز و ترویج فرهنگ نماز در بین اقشار مختلف جامعه به شمار می‌رود. انتظار می‌رود با تکمیل این پروژه، فضایی نوین و کارآمد برای تبلیغ و ترویج نماز در استان آذربایجان غربی فراهم آید.

طراحی پلان پروژه مجتمع فرهنگی تبلیغی نماز آذربایجان غربی ظرف ۷۲ ساعت آینده

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا