اخبارگلستان

هشتمین اجلاس استانی نماز گلستان در علی آباد کتول برگزار می شود

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان گلستان، قاسم محمدی مدیر ستاد در گفتگو با خبرنگار صدا و سیمای جمهوری اسلامی مرکز گلستان از برگزاری هشتمین اجلاس استانی نماز با عنوان نماز نسل نو، با تمرکز بر مدرسه مسجد دانشگاه، در نیمه دوم آبان ماه سال جاری خبر داد.

وی با اعلام این خبر گفت: این مراسم با حضور مهمانان استانی و شهرستانی به میزبانی شهرستان علی آباد کتول در دانشگاه آزاد اسلامی برگزار خواهد شد.

محمدی هدف از برگزاری اجلاس را ترویج و توسعه اقامه نماز عنوان کرد و گفت: در هشتمین اجلاس استانی نماز از مدیران دستگاه‌های اجرایی برتر در حوزه نماز و فعالین نمازی تجلیل می شود.

مدیر ستاد اقامه نماز اعلام کرد: همزمان با برگزاری اجلاس استانی نماز نشست‌های تخصصی نماز ویژه دانش آموزان، فرهیختگان، خانواده‌ها دانشجویان و اقشار مختلف مردم با حضور اساتید مرکز تخصصی نماز قم در سطح استان و شهرستان علی آباد کتول برگزار می شود.

وی در پایان ضمن قدردانی از فرمانداری علی آباد کتول به جهت قبول میزبانی برگزاری هشتمین اجلاس استانی نماز گفت: اجرای سرودهای دانش آموزی، دکلمه خوانی و شعرخوانی نماز، سخنرانی مقامات استانی، و برگزاری نمایشگاه تخصصی نماز و محصولات فرهنگی حوزه نماز از جمله برنامه‌های این اجلاس می‌باشد.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا