اخبارقم

بهره برداری از المان میدان نماز شهرستان کهک قم

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز قم، آیین بهره برداری از المان میدان نماز شهرستان کهک، صبح سه شنبه، هفتم شهریورماه، با حضور  معاون عمرانی استاندار، مدیر ستاد اقامه نماز استان، فرماندار، شهردار و دیگر مسئولین شهرستان برگزار شد.

مدیر ستاد اقامه نماز قم در حاشیه بهره برداری از المان میدان نماز گفت: در حاشیه ششمین اجلاس استانی نماز که به میزبانی شهرستان کهک برگزار شد نامگذاری و افتتاحیه میدان نماز انجام شد.

وی در ادامه به پیگیری ها و مصوبات شورای اقامه نماز شهرستان اشاره کرد و گفت: یکی از مصوبات این شورا، ساخت المان مناسب برای این میدان بود که بحمدالله با اهتمام شهردار این امر محقق شد.

حجت الاسلام و المسلمین علی عرب پور در ادامه به موقعیت جغرافیایی این میدان اشاره کرد و گفت: این میدان در نزدیکی امامزاده زینب خاتون(س) از نوادگان امام موسی کاظم(ع) قرار دارد و انتخاب این میدان به عنوان میدان نماز تناسب خوبی با محیط دارد.

ایشان در ادامه به ساختار و المان اجرا شده در این میدان اشاره کرد و افزود: این طرح توسط شهرداری طراحی شد و پس از تایید شورای اقامه نماز شهرستان پروژه اجرا شد.

ابراهیم معتمدی معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری قم نیز در این آیین جایگاه ویژه نماز در مباحث فرهنگی را مورد تاکید قرار داد و گفت: ترویج فرهنگ نماز، ترویج مباحث فرهنگی است و اهتمام مسئولین فرهنگی شهرستان به امر نماز اهتمام جامعه و کاهش آسیب های فرهنگی را به همراه خواهد داشت.

رضا شکاری شهردار کهک نیز در تشریح این المان به اختصاص اعتباری یک میلیارد و چهارصد میلیون ریالی اشاره کرد و گفت: این سازه فلزی با طراحی و نورپردازی شایسته، المانی زیبا از نماز در شهر کهک خواهد بود و با توجه به موقعیت و نزدیکی این میدان به آستانه امامزاده زینب خاتون(س) محیطی فرهنگی و مذهبی را در این منطقه به ارمغان خواهد آورد.

بهره برداری از المان میدان نماز شهرستان کهک قم بهره برداری از المان میدان نماز شهرستان کهک قم بهره برداری از المان میدان نماز شهرستان کهک قم

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا