اخبارخراسان رضوی

اختتامیه مسابقات اذان در گلبهار برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز خراسان رضوی، برپایی، اختتامیه مسابقات اذان و اهدای جوایز جشنواره استعداد یابی گنج در گلبهار با حضور  مدیرعامل این شرکت، مدیر ستاد اقامه نماز استان، ریاست آموزش پرورش گلبهار و مسئولین شهرستانی پنجشنبه ششم اردیبهشت ماه برگزار شد.

حنایی مدیر عامل شرکت عمران ضمن خیر مقدم به مسئولین و میهمانان در رابطه با مسئولیتهای فرهنگی و اجتماعی شرکت عمران خصوصا این دو مراسم گفت: مسابقات سراسری استعدادیابی گنج در راستای برنامه های فرهنگی و اجتماعی شهروندان شهرهای جدید مطابق با دستورالعمل ابلاغی به این شهرها به جهت حضور حداکثری مردم و کشف استعدادهای درخشان در حوزه های علمی، فرهنگی، هنری، ورزشی، ادبی و هنرهای آیینی اطلاع رسانی برپا شد.

در ادامه حجت الاسلام و المسلمین سبحانی نیا مدیر ستاد اقامه نماز خراسان رضوی به ایراد سخنرانی پرداخت و با تاکید بر دانش، بینش و مهارت والدین برای تربیت فرزندان صالح گفت: این سه گزینه برای تربیت فرزند صالح و پرافتخاربرای کشور اسلامی مان ضروری است.

گفتنی است دراین مسابقات بیش از حدود ۶۰ اثر به مجموعه شرکت ارسال شد که حدود ۳۰ اثر پذیرفته و از این تعداد که در دو بخش بزرگسالان و نوجوانان برگزار شده بود به نفرات اول تا سوم جوایزی تقدیم شد.

در این مراسم علاوه بر نفرات برتر مسابقات اذان که در بخش بزرگسالان و نوجوانان برگزار شده بود به کلیه شرکت کنندگان لوح یادبود و هدایای نقدی تقدیم شد.

لازم به ذکر است در حاشیه این مراسم نفرات اول هر بخش از مسابقات به اجرای اقامه اذان در سالن کردند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا