اخبارایلام

از مسجد ورودی شهر ایلام بازدید شد

با توجه به نزدیک بودن ایام اربعین حسینی و حضور زائرین در استان و لزوم بازدید از نمازخانه ها و مساجد سطح استان، از مسجد ورودی شهر ایلام بازدید شد.

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان ایلام، فیض اله رضایتی مدیر ستاد اقامه نماز استان به همراه کارشناسان برنامه ریزی، نظارت و ارزیابی و روابط عمومی در روز یکشنبه بیست و نهم مردادماه از مسجد ورودی شهر ایلام بازدید کرد.

رضایتی طی این بازدید مواردی را در خصوص این مسجد عنوان کرد و گفت:با توجه به نزدیک بودن ایام اربعین حسینی و حضور زائرین در استان، بازدید از نمازخانه ها و مساجد سطح استان از لزومات خدمت به این عزیزان می‌باشد. مسجد ورودی شهر ایلام در طی بازدید‌های ما از ابتدای امسال تا کنون تغییرات مثبتی داشته است. سیستم سرمایشی نصب شده اما همچنان کافی نمی‌باشد. وضعیت نظافت مسجد بسیار خوب است و جای تشکر و قدردانی دارد.

وی افزود: فضاسازی و محیط سازی این اماکن از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. ورودی هر شهر نشان دهنده فرهنگ و نمای آن شهر است و باید مناسب و هماهنگ با فرهنگ و منش مردمان آن دیار باشد. از این رو مسجد عتبات عالیات که در ورودی شهر ایلام در میدان ارغوان واقع است، باید همواره آماده خدمت رسانی به مسافرین باشد.

رضایتی در پایان خاطرنشان کرد: درخصوص سرویس‌های بهداشتی این مجموعه مشکلاتی وجود داشت. جهت قرار گرفتن سرویس بهداشتی و وضعیت آب مطلوب نبود اما در بازدید اخیر دیدیم که این مشکلات بطور کامل برطرف شده است. نظافت سرویس‌ها و باز بودن مجموعه به صورت شبانه روزی باید مورد توجه باشد.

از مسجد ورودی شهر ایلام بازدید شد از مسجد ورودی شهر ایلام بازدید شد از مسجد ورودی شهر ایلام بازدید شد

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا