یزد

جلسه کمیته هماهنگی و اجرایی اجلاس استانی نماز در شهرستان تفت برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نمازاستان یزد، جلسه کمیته هماهنگی و اجرایی اجلاس استانی نماز، در روز سه شنبه سی و یک مرداد ماه با حضور معاون توسعه و مدیریت منابع استانداری، فرماندار شهرستان، مدیر ستاد اقامه نماز و دیگر اعضاء در دفتر امام جمعه شهرستان تفت برگزار شد.

در این جلسه پس از تلاوت آیاتی از کلام ا… مجید، حجت الاسلام گلوردی ضمن عرض خیرمقدم با اشاره به دستور کار جلسه بیان کرد: ستاد اقامه نماز کشور، برگزاری اجلاس استانی نماز در سطح همه استان های کشور را در دست اجرا دارد، مقرر شد، اجلاس استانی نماز در روز پنج شنبه ۲۵  آبان در مصلای بزرگ شهرستان تفت برگزار شود.

وی افزود: تهیه بسته فرهنگی و بسته پذیرایی شرکت کنندگان اجلاس، تجلیل و تقدیر از دستگاه های برتر، فعالان و یاوران نماز، خادمان نماز، تجلیل از خیرین مسجدساز و نمازخانه ساز در مدارس با همکاری دستگاه های اجرایی انجام شود.

مدیر ستاد اقامه نماز استان یزد گفت: ان شاءالله برگزاری جلسات با موضوع نماز توسط دستگاه های اجرایی، واحدهای تولیدی، صنایع و معادن، دانشگاه ها در ایام قبل از اجلاس استانی برگزار و در طول سال نیز تداوم  داشته باشد و به اجلاس استانی نماز ختم نشود.

سپس پارسائیان با توجه به نظرات حاضرین در جلسه، ضمن جمع بندی مطالب مطرح شده و با اشاره به اهمیت و جایگاه نماز در دین مقدس اسلام و تاکیدات مقام معظم رهبری در خصوص اقامه نماز و فراهم بودن شرایط عمومی جامعه و اهتمام مسئولین به جایگاه نماز، بیان کرد: برنامه های مرتبط با حوزه نماز اعم از برپایی نماز جماعت در محیط های تولیدی و صنعتی، برگزاری جشنواره های فرهنگی در سطح شهرستان ها و توجه صدا و سیما به موضوع نماز، بایستی در طول سال استمرار داشته باشد.

جلسه کمیته هماهنگی و اجرایی اجلاس استانی نماز در شهرستان تفت برگزار شد

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا