اخبارگلستان

چهارمین جلسه پرسش و پاسخ و اقامه نماز در مدرسه دخترانه سما علی آباد کتول برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان گلستان، چهارمین جلسه پرسش و پاسخ در اهمیت خداشناسی و نماز و اقامه نماز، در مدرسه دخترانه سما علی آباد کتول، با حضور حجت الاسلام مهدی نژاد امام جمعه، احمدی معاون پرورشی آموزش و پرورش و علمشاهی دبیر ستاد اقامه نماز شهرستان علی آباد کتول در روز دوشنبه بیست و دوم آبان ماه برگزارشد.

حجت السلام و المسلمین مهدی نژاد امام جمعه علی آبادکتول در این جلسه با تشکر از مدیریت، معلمان و دانش آموزان بیان داشت: همه مردم دنبال یک زندگی هستند که آرامش باشد و همه دنبال یک راه حلی هستند که زندگی خوب داشته باشند، قرآن کریم می‌فرماید آرامش زندگی به یاد خداست.

وی گفت: اگر خدا در زندگی باشد آرامش هم هست هر کسی که از آرامش خدا جدا باشد زندگی آن در تنگاه قرار می‌گیرد.

مهدی نژاد افزود: به فرموده قرآن کسانیکه که از ذکر خدا پرهیز می‌کنند، شیطان در زندگی آنان قرار می‌گیرد و شیطان در زندگی آنها تسلط پیدا می‌کند، پس ذکر خدا آرامش می‌دهد.

وی در ادامه اظهار کرد: یا حی و یا قیوم گفتن آرامش در زندگی است، اقامه نماز آرامش زندگی است، پس با خواندن نماز آرامش را در زندگی خودمان داشته باشیم و از نعمت‌های الهی تشکر کنیم.

در این جلسه پس از سخنان امام جمعه پرسش توسط دانش آموزان و پاسخ توسط امام جمعه صورت گرفت و در پایان به ۹ نفر از برگزیدگان دانش آموزانی که پاسخ صحیح داده بودند با اهدای جوائزی تجلیل شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا