اخبارلرستانمعاونت فرهنگ، آموزش و پژوهش

معاون فرهنگ، آموزش و پژوهش ستاد اقامه نماز کشور با استاندار لرستان دیدار کرد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان لرستان، منصور سرگزی معاون فرهنگ، آموزش و پژوهش ستاد اقامه نماز کشور و حجت الاسلام و المسلمین چراغی با دکتر فرهاد زیویار استاندار لرستان در خصوص پنجمین اجلاس سراسری نماز دانش آموزی کشور با میزبانی شهرستان خرم آباد در تاریخ بیست و یکم دیدار کرد.

دکتر فرهاد زیویار استاندار استان لرستان در خصوص پنجمین اجلاس سراسری نماز دانش آموزی کشور اظهار داشت: نماز ظرفیتی است که با عدد و رقم نمی‌توانیم در مورد آن بحث کرد و این ظرفیت عظیم حس و حال انسانها را در مناسبات تغییر و در مسیر تعالی قرار می دهد و اقامه نماز می‌تواند مبنای تربیت دانش آموزان و مورد استفاده و تعالی نسل‌های آینده قرار بگیرد و قطعاً در این زمینه اثرگذار است.

وی گفت: شروع کارهای خوب همواره با نمازی بوده که توسط پدر و مادر به فرزندان آموزش داده شده و ما در مقابل این ظرفیت اساسی و فریضه واجب الهی باید به بهترین شکل‌ ممکن برنامه داشته باشیم.

سرگزی معاون فرهنگ، آموزش و پژوهش ستاد اقامه نماز کشور عنوان کرد: شروع کارهای خوب همواره با نمازی بوده که توسط پدر و مادر به فرزندان آموزش داده شده و ما در مقابل این ظرفیت اساسی و فریضه واجب الهی باید به بهترین شکل‌ ممکن برنامه داشته باشیم و هر کس به سهم خودش در این زمینه قدم برمی‌دارد و در این زمینه هر کاری از دست ما بر بیاید با افتخار انجام می‌دهیم.

این مقام مسئول  عنوان کرد: هر کس به سهم خودش در این زمینه قدم برمی‌دارد و در این زمینه هر کاری از دست ما بر بیاید با افتخار انجام می‌دهیم.

دیدار معاونت فرهنگ، آموزش و پژوهش ستاد اقامه نماز کشور با استاندار استاندیدار معاونت فرهنگ، آموزش و پژوهش ستاد اقامه نماز کشور با استاندار استاندیدار معاونت فرهنگ، آموزش و پژوهش ستاد اقامه نماز کشور با استاندار استان

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا