اخبارلرستانمعاونت فرهنگ، آموزش و پژوهش

نشست هماهنگی کمیته های اجرایی پنجمین اجلاس سراسری نماز دانش آموزی در لرستان برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان لرستان، نشست هماهنگی کمیته های اجرایی پنجمین اجلاس سراسری نماز دانش آموزی با حضور حجت الاسلام والمسلمین چراغی، منصور سرگزی معاونت فرهنگ، آموزش و پژوهش ستاد اقامه نماز کشور و دیگر اعضا در تاریخ بیست و یکم اسفند ماه برگزار شد.

حجت الاسلام والمسلمین چراغی در نشست هماهنگی کمیته های اجرایی پنجمین اجلاس سراسری نماز دانش آموزی اظهار داشت: با دعوت از دانش آموزان دغدغه مند حوزه نماز در این پیش اجلاس شاهد ارائه نقطه نظرات و احصاء کاستی های موجود در نماز مدارس خواهیم بود و نقاط قوت و ضعف، ظرفیت ها، نیازها و کاستی ها در این جلسه هماهنگی باید مشخص شود تا با طرح در اجلاس اصلی تصمیمی قاطع در خصوص مرتفع سازی مشکلات گرفته شود.

حجت الاسلام چراغی ضمن تشکر از زحمات آموزش و  پرورش استان در راستای ترویج فرهنگ نماز در جامعه بخصوص نشستهای آموزشی آداب و اسرار نماز در مدارس اجرا می شود، گفت: اجلاس نباید صرفا رفع تکلیف باشد، تلاش کنید اجلاس طوری برگزار شود که شیرینی آن سالها در ذهن دانش آموزان و مدعوین مانده و تاثیر گذار باشد.

معاونت فرهنگ، آموزش و پژوهش ستاد اقامه نماز کشور عنوان کرد: هدف از برگزاری اجلاسیه نماز دانش آموزی، آشنایی دانش آموزان با فرهنگ نماز و توسعه و ترویج آن در مدارس است تا بتوانیم با این اقدامات، دانش آموزان نسل جدید را دینی تربیت کنیم و بتوانیم در مسیر اعتلای فرهنگ نماز در مدارس،خانه و جامعه گام هایی برداریم.

این مقام مسئول عنوان کرد: از اهداف دیگر اجلاس سراسری نماز دانش آموزی می توان به معرفی الگوهای موفق در نماز و ایجاد انگیزه و رغبت در میان دانش آموزان برای اقامه نماز و همچنین شناسایی فعالان و خادمان نماز و معرفی آنان به جامعه دانش آموزان اشاره کرد.

برگزاری نشست هماهنگی کمیته های اجرایی پنجمین اجلاس سراسری نماز دانش آموزی برگزاری نشست هماهنگی کمیته های اجرایی پنجمین اجلاس سراسری نماز دانش آموزی برگزاری نشست هماهنگی کمیته های اجرایی پنجمین اجلاس سراسری نماز دانش آموزی برگزاری نشست هماهنگی کمیته های اجرایی پنجمین اجلاس سراسری نماز دانش آموزی

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا