اخبارخراسان جنوبی

پنجمین اجلاس نماز دانش آموزی در شهرستان طبس برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان خراسان جنوبی، پنجمین اجلاس نماز دانش آموزی با عنوان نماز نسل نو با تمرکز بر نقش مدرسه ، مسجد و دانشگاه، در راستای توسعه وترویج فرهنگ اقامه نماز درمدارس وآشنایی دانش آموزان با آثار وبرکات برپایی نمازجماعت ونماز اول وقت، با شرکت دانش آموزان مدارس شهرستان و با حضور حسینی دبیر ستاد اقامه نماز شهرستان ، حجت الاسلام محمدی امام جمعه شهرستان،کدخدائی مدیر آموزش وپرورش شهرستان، مدیران دستگاه‌های اجرایی شهرستان، مدیران و دانش آموزان مقاطع مختلف تحصیلی شهرستان طبس، بیست و هشتم بهمن ماه در محل سالن همایش های میقات الرضا آستان مبارک حضرت حسین بن موسی الکاظم(ع) برگزارشد.

مدیر آموزش و پرورش شهرستان خاطر نشان کرد: انسان به وسیله نماز می تواند از گرایش خود به آسیب های مختلف اجتماعی جلو گیری کند و با نماز است که می تواند عشق به خدا را در قلب و باطن خود زنده سازد و بهترین راه برای آرامش خاطر و روان انسان و بهترین حس نیایش و پرستش نماز است که نمازگزار می تواند با اقامه نماز همیشه شاداب و خرم باشد.

وی هدف از برگزاری اجلاسیه نماز دانش آموزی را آشنایی دانش آموزان با فرهنگ نورانی نماز و توسعه و ترویج آن در مدارس دانست وخاطرنشان کرد با برگزاری اجلاسیه نماز دانش آموزان با تربیت وبینش دینی و در راز انقلاب تربیت شده وامیدواریم بتوانیم در مسیر اعتلای فرهنگ نماز در مدارس،خانه و جامعه گام های بنیادی واساسی برداریم.

کدخدایی افزود: از اهداف دیگر این اجلاسیه می توان به معرفی الگوهای موفق در نماز و ایجاد انگیزه و رغبت در میان دانش آموزان برای اقامه نماز و همچنین شناسایی فعالان و خادمان نماز و معرفی آنان به جامعه دانش آموزان می باشد.

در پایان اجلاس، از فعالان و خادمان نماز شهرستان، دانش آموزان و کارکنان ادارت فعال در امر توسعه و ترویج فرهنگ نورانی نماز، تجلیل و تقدیر شد.

 

پنجمین اجلاسیه نماز دانش آموزی در شهرستان طبس برگزار شد

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا