زنجان

اولین نشست دبیران ستاد اقامه نماز شهرستانهای استان زنجان در سال برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان زنجان، صبح روز دوشنبه هیجدهم اردیبهشت ماه اولین نشست دبیران ستادهای اقامه نماز هفت شهرستان با حضور کارشناسان نظارت و ارزیابی و فرهنگی و آموزشی و مدیر ستاد اقامه نماز استان برگزار گردید.

در ابتدای جلسه مدیر ستاد اقامه نماز استان ضمن تقدیر و تشکر از تلاش ها و زحمات دبیران اقامه نماز شهرستان ها، اظهار امیدواری کرد که انشاءالله همه فعالیت ها و زحمات خالصانه خادمین نماز مورد رضایت و قبول درگاهی الهی واقع شود.

حجت الاسلام علی یوسفی خواستار توجه بیشتر دبیران به امر ترویج و توسعه فرهنگ نورانی نماز و تلاش در جهت استفاده از ظرفیت های موجود در شهرستان ها شد.

در ادامه جلسه دبیران اقامه نماز شهرستان ها گزارشی از فعالیت های خود در شهرستان های محل خدمت ارائه دادند.

دبیر اقامه نماز شهرستان ماهنشان با اشاره به عملکرد خود در راستای ترویج فرهنگ اقامه نماز علی الخصوص نماز جماعت در مناسبات ملی و مذهبی و همچنین در مراسم های ترحیم که در وقت نماز برگزار می شود، گفت: برای برطرف کردن موانع و مشکلات اقامه نماز بسیار تلاش شد و الحمدلله موفق شدیم فرهنگ اقامه نماز جماعت در اول وقت در این مراسمات را ایجاد کنیم.

وی در ادامه صحبت های خود مشکلات و موانع ترویج فرهنگ اقامه نماز اعم از مشکلات زیرساختی و مالی را نیز بیان کرد.

دبیر اقامه نماز شهرستان خدابنده نیز ضمن ارائه گزارش از عملکرد خود، از برگزاری نشست های دانش آموزی با موضوع نماز در شهرستان خبر داد و گفت: این نشست ها با استقبال خوب دانش آموزان و معلمان مدارس و همچنین مسئولین شهرستان برگزار و همه مسئولین بالاتفاق خواستار ادامه و استمرار  این نشست ها هستند.

ابراهیمی در ادامه گفت: ستاد اقامه نماز شهرستان خدابنده هر هفته سه شنبه ها جلسات مستمر در ادارات، کارخانجات و مساجد و مدارس را دارد که با حمایت و همراهی امام جمعه شهرستان مورد توجه همه قرار دارد و جلسه نماز در روزهای سه شنبه هر هفته به برنامه ثابت ستاد اقامه نماز و امام جمعه محترم شهرستان تبدیل شده است.

در این نشست دبیر ستاد اقامه نماز شهرستان خرمدره پیشنهاداتی در خصوص نحوه استفاده از ظرفیت های قانونی دستگاه ها علی الخصوص شورای های اسلامی شهر و شهرداری ها ارائه کرد.

در پایان این نشست مدیر ستاد اقامه نماز استان بعد از بیان انتظارات از دبیران ستاد های شهرستان، حکم انتصاب دبیر جدید ستاد اقامه نماز شهرستان خرمدره را ابلاغ کرد.

اولین نشست دبیران اقامه نماز شهرستانهای استان زنجان در سال 1402 برگزار شد

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا