اخبارخراسان رضوی

هرچه در حوزه نماز تمرکز کنیم آسیب های اجتماعی کمتر می شود

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز خراسان رضوی، با توجه به الویت فعالیت ها در آموزش و پرورش، تشکل ها و ظرفیت سازمان دانش آموزی جلسه ای فی مابین مدیر ستاد اقامه نماز با مدیر خبرگزاری پانا و کارشناسان مربوطه چهارشنبه شانزدهم خردادماه برگزار شد.

در این نشست حجت الاسلام و المسلمین سبحانی نیا مدیر ستاد اقامه نماز خراسان رضوی به صورت کلی ساختار، وظایف و الویت های ستاد اقامه نماز را تشرح کرد و گفت: سازمان دانش آموزی و خبرگزاری پانا ظرفیتی موثر در ترویج فرهنگ نماز و انعکاس فعالیت های الگویی نسل جوان در حوزه نماز را دارد.

وی ادامه داد: لازم است همچون گذشته فعالیت های مشترکی را با همکاری یک دیگر از قبیل استفاده از خبرنگاران پانا در انعکاس فعالیت های نمازی، پیگیری مسائل نماز در سطح مدارس، برگزاری مسابقاتی همچون عکس نماز در مناسبت های مانند نمازعاشورا، تشکیل کارگاه های آموزشی نماز و رسانه، شیوه های دعوت نسل نو به نماز را انجام دهیم.

سبحانی نیا اضافه کرد: هرساله از فعالین خبرگزاری پانا و مسئولین سازمان دانش آموزی تقدیر و از ذیگر اقدامات ایجاد کتابخانه تخصصی نماز برای اعضای دانش آموزی است.

در ادامه حصاری مسئول سازمان دانش آموزی و خبرگزاری پانا در ابتدا صحبت خود گفت: هرچه در حوزه نماز تمرکز کنیم آسیب های اجتماعی کمتر می شود.

وی اظهار کرد: در زمان مسئولیت کارشناس قرآن، عترت و نماز در یکی شهرستان ها با فعالیت های ستاد اقامه نماز و با حضور یکی از اساتید مرکز تخصصی در مدارس و نشست های معلمین که بازتابی بسیارخوبی فراهم ساخت آشنایی بیشتری پیدا کردم.

حصاری خاظر نشان کرد: خبرگزاری پانا آمادگی دارد در قالب یک تفاهم نامه طرفین چندبرنامه ای که موثر با بهره گیری از سازمان دانش آموزی، پانا و ستاد اقامه نماز انجام گیرد همکاری نماییم.

در پایان این نشست مقررشد چند برنامه پیشنهادی کارشناسی و برای سال ۱۴۰۳ در قالب یک تفاهم نامه اجرایی گردد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا