اخباراصفهان

چهارمین اجلاس نماز استان اصفهان برگزار شد

استاندار اصفهان: تمامی مدیران در ترویج فرهنگ نماز بسیجی وار، وارد عمل شوند.

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان اصفهان، چهارمین اجلاس نماز استان اصفهان با حضور سیدرضا مرتضوی استاندار اصفهان، خضری معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری، حجت الاسلام والمسلمین ابراهیم رنجبر مدیر ستاد اقامه نماز استان و جمعی از مسئولین استانی برگزار شد.

این اجلاس به میزبانی دانشگاه آزاد اسلامی و فرمانداری شهرستان نجف آباد در دهمین روز از اسفندماه در سالن اجتماعات دانشگاه آزاد اسلامی نجف آباد برگزار گردید.

ابتدای چهارمین اجلاس نماز استان اصفهان به قرائت پیام مقام معظم رهبری در بیست و نهمین اجلاس نماز کشور اختصاص داده شد.

مدیر ستاد اقامه نماز استان بعد از قرائت پیام رهبری به بیان گزارشی از عملکرد یکساله ستاد اقامه نماز استان پرداخت و بیان داشت: ستاد اقامه نماز استان از ابتدای سال تاکنون بیش از ۲۰۰۰ نشست با دانش آموزان، خانواده، و اقشار مختلف در جامعه داشته است.

حجت الاسلام والمسلمین رنجبر افزود: برگزاری مسابقات، بازدید میدانی از نماز خانه دستگاه ها و نظارت بر اقامه نماز، پیگیری در برگزاری شورای اقامه نماز دستگاه ها، بازدید میدانی از مجتمع های بین راهی، نشست با مسئولین استان در راستای ترویج امر نماز و امثال این موارد را میتوان از فعالیت های ستاد اقامه نماز استان برشمرد.

مرتضوی در چهارمین اجلاس نماز استان اصفهان بیان کرد: در اهمیت پرداختن و ترویج فرهنگ نماز همین بس که اولین مسئولیتی که خداوند از کارگزاران خود در زمین طلب می کند، اقامه نماز است.

وی با بیان اینکه نماز به همه امورات رنگ خدایی می بخشد، گفت: تنها با توجه و اهتمام بر این فریضه الهی می توانیم در قبال سایر وظایف خود نگاه پایدار و مستمر داشته باشیم.

استاندار اصفهان اظهار داشت: تمامی مدیران در ترویج فرهنگ نماز بسیجی وار، وارد عمل شوند و این امر مهم را در میان تمامی کارکنان و پرسنل دستگاه ترویج دهند.

سخنرانی حجت الاسلام والمسلمین ارفع، برگزاری اختتامیه مرحله استانی جشنواره فجرتافجر، تقدیر از مسئولین و فعالین برتر در امر نماز و تقدیر از دبیران دستگاه ها و شهرستان ها از جمله برنامه های این اجلاس بود.

در ادامه این اجلاس پس از سخنرانی و ارائه گزارش فعالیت ها توسط مسولین از فعالین در امر نماز و مدیران دستگاه های برتر در سامانه سجاده تجلیل شد.

چهارمین اجلاس نماز اصفهان

چهارمین اجلاس نماز اصفهان

چهارمین اجلاس نماز اصفهان

چهارمین اجلاس نماز اصفهان

چهارمین اجلاس نماز اصفهان

چهارمین اجلاس نماز اصفهان

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا