اخبارتهران

چهارمین اجلاس استانی نماز تهران برگزار می شود

چهارمین اجلاس استانی نماز تهران با عنوان " نماز نسل نو با تمرکز بر نقش مدرسه، مسجد و دانشگاه" برگزار خواهد شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان تهران،  حجت الاسلام و المسلمین نور محمد پور مدیر ستاد اقامه نماز استان تهران در مصاحبه با روابط عمومی به تشریح برگزاری چهارمین اجلاس استانی نماز استان تهران با عنوان ” نماز نسل نو با تمرکز بر نقش مدرسه، مسجد و دانشگاه “ پرداخت.

وی گفت: چهارمین اجلاس استانی نماز استان تهران بعد از وقفه ای چندساله به صورت متمرکز در شهر تهران با حضور مدیران، مسئولان، دانش آموزان، دانشجویان و فعالین حوزه نماز استان تهران در روز سه شنبه مورخ بیست و یکم آذر ماه برگزار خواهد شد.

وی در ادامه گفت: عنوان چهارمین اجلاس استانی نماز استان تهران با بهره گیری از سی امین اجلاس سراسری نماز که قرار است در استان زنجان برگزار شود، نام گذاری شده است.

مدیر اقامه نماز استان تهران با اشاره به اهمیت ترویج فرهنگ نورانی نماز در بین نسل نو گفت: برای اینکه بتوانیم آسیب های اجتماعی را در جامعه محو کنیم، بایستی برنامه های فرهنگی به صورت گسترده در مدارس  اجرایی شود و باید از اولویت ها و دغدغه های مدیران آموزش و پرورش باشد.

وی با اشاره به اهمیت نماز گفت: نماز در دین مقدس اسلام از اهمیت و جایگاه ویژه ای برخوردار است و هر چه ما در مورد اهمیت نماز مطالعه کنیم ، شناخت ما در مورد نماز بیشتر می شود و نماز به معنای ارتباط و سخن گفتن مستقیم با خداوند بزرگ می باشد و بالاترین توفیقی است که یک جوان می تواند از آن برخوردار شود.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا