اخباریزد

چهارمین همایش فصلی دبیران اقامه نماز دستگاه های اجرایی یزد برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان یزد، صبح شنبه ۲۰ اسفندماه، چهارمین همایش فصلی دبیران اقامه نماز دستگاه های اجرایی استان یزد در سالن آمفی تئاتر اداره کل بهزیستی برگزار شد .

در ابتدای این نشست حجت الاسلام والمسلمین موسوی مدیر ستاد اقامه نماز استان گفت در سال گذشته پیش اجلاس های خوبی برگزار شد و اکثر دستگاه ها پیش اجلاس را برگزار کردند.

مدیر ستاد اقامه نماز گفت: اجلاس استانی با همکاری همه دستگاه ها و تاکید ویژه استاندار در شهرستان ابرکوه برگزار شد و از ورودی استان تا خروجی استان، هفته نماز مشخص و ملموس بود.

وی افزود: بحمداللَّه این اجلاس با حضور حاج آقا قرائتی و نماینده وزارت خانه ها و مدیران کل، یکی از بهترین اجلاس ها شد و به برکت اجلاس نماز بیش از ۵۰ میز خدمت توسط مدیران کل برگزار شد که مردم شهرستان از این نعمت بهره خوبی بردند.

مدیر ستاد اقامه نماز با اشاره به پیام مقام معظم رهبری(مدظله العالی) به سیزدهمین اجلاس سراسری نماز که در آن صریحا به رسالت ستاد اقامه نماز مبنی بر نظارت و ارزیابی جامع وضعیت اقامه نماز دراماکن اداری و تعیین سهم هر دستگاه از تشویق و تقدیر و یا توبیخ و سرزنش پرداخته شده است، بیان کرد: این ستاد به عنوان نهادی وابسته به دفتر مقام معظم رهبری(مدظله العالی) وظیفه دارد با بازدیدهای مداوم و مستمر، کیفیت برگزاری فریضه الهی نماز را ارتقاء بخشد.

وی در ادامه با تشکر از تلاش ها و زحمات کلیه خادمان و دبیران اقامه نماز، ضمن تبیین جایگاه ستاد اقامه نماز استان در اجرای برنامه ها در کشور به تشریح برنامه های ستاد اقامه نماز در سال آینده پرداخت.

در ادامه این نشست که بصورت کارگاه آموزشی پیش رفت، کارشناس برنامه ریزی و نظارت و ارزیابی ستاد اقامه نماز به بیان توضیحاتی جامع در خصوص سامانه سجاده و نحوه بارگزاری مستندات در این سامانه و نحوه امتیاز دهی هیئت ارزیابی اقامه نماز استان پرداخت.

حجت الاسلام موسوی ضمن تشکر از مدیر کل بهزیستی بخاطر در اختیار قرار دادن مکان از شهرداری یزد به جهت میزبانی و تهیه هدایا و در کل از همراهی اکثر مدیران با ستاد اقامه نماز در اجرای برنامه های فرهنگی بخصوص مسابقات کتابخوانی و دوره های آموزشی و جشنواره فجر تا فجر تقدیر نمود.

 چهارمین همایش فصلی دبیران اقامه نماز دستگاه ها  چهارمین همایش فصلی دبیران اقامه نماز دستگاه ها  چهارمین همایش فصلی دبیران اقامه نماز دستگاه ها  چهارمین همایش فصلی دبیران اقامه نماز دستگاه ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا