اخبارالبرز

چهارمین کمیسیون تخصصی پیش اجلاس استانی نماز با محوریت مسجد در البرز برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان البرز، چهارمین کمیسیون تخصصی پیش اجلاس استانی نماز با محوریت مسجد با حضور مدیر ستاد اقامه نماز، رئیس کمیسیون فرهنگی،اجتماعی ورزشی شهرداری کرج، ریاست امور مساجد و مسئول منطقه هفت امور مساجد و فرماندهان حوزه بسیج در محل مسجد رجایی شهر مورخ بیست و هفتم آذر ماه برگزار شد.

در این دیدار مرادی مدیر ستاد اقامه نماز استان البرز فرم هایی که از قبل برای افراد حاضر در این جلسه در رابطه با اجلاس استانی نماز بود توزیع کرد و از همگی خواست تا این فرم های از پیش تعیین شده را پر کرده و تحویل دهند تا نسبت به بهره برداری از نظرات، پیشنهادات و ایده های آنان کمال استفاده شکل گیرد.

حجت الاسلام والمسلمین مرادی گفت: هر ساله یک اجلاس سراسری نماز در کشور برگزار می‌شود و در استان‌ها و شهرستان‌ها نیز این اجلاس برگزار می‌شود اهمیت موضوع نیز مهم است چرا که نماز یک موضوع دینی، قرآنی و مذهبی و همچنین یک موضوع حاکمیتی است که هم حاکمیت در این موضوع مسئولیت دارد و هم در مجلس تبدیل به قانون شده و هم در شورای انقلاب فرهنگی و هم هیأت دولت چندین مصوبه در باب نقش تعیین‌کننده نماز وجود دارد.

وی تصریح کرد: موضوع امسال اجلاسیه “نماز نسل نو با رویکرد مدرسه، مسجد و دانشگاه است” و با اشاره به اهمیت اجلاس نماز و لزوم برگزاری کمیسیون های تخصصی در این خصوص باید سعی کرد اجلاس استانی نماز با شکوه و بار معنوی شایسته برگزار گردد.

چهارمین کمیسیون تخصصی پیش اجلاس استانی نماز با محوریت مسجد برگزار شد چهارمین کمیسیون تخصصی پیش اجلاس استانی نماز با محوریت مسجد برگزار شد

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا