اخبارگلستانمهدویت

ندبه اجتماع قلوب گرگان در مصلی وحدت برگزار شد

به گزارش روابط عمومی بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) استان گلستان، همزمان با ایام نیمه شعبان و ولادت حضرت ولی عصر(عج)، ندبه اجتماع قلوب شهرستان گرگان با سخنرانی حجت الاسلام و المسلمین حسینی استاد مرکز تخصصی مهدویت، در روز جمعه ۱۹ اسفندماه، با حضور مدیر بنیاد استان و منتظران و مهدی یاوران، در مصلی وحدت گرگان برگزار شد.

حجت الاسلام حسینی در این مراسم معنوی گفت: شاید بتوان گفت در طول تاریخ، هیچ موضوعی به اندازه قیام مصلحی جهانی که بشر را به سوی سعادت و نیک‌بختی ابدی رهنمون می‌سازد و داد مظلومان را از ظالمان بازمی‌ستاند، فکر آدمیان را به خود مشغول نداشته است.

وی افزود: ازاین‌رو، اقوام و مذاهب گوناگون به نوعی در انتظار ظهور ابرمردی به سر می‌برند که نماد تمام آرمان‌های بشر به شمار می‌آید تا سرانجام روزی جهان را از عدل و داد پرسازد.

استاد مرکز تخصصی مهدویت عنوان کرد: در این میان، اعتقادی که میان مسلمانان به ویژه شیعیان در مورد قیام و انقلاب مهدی موعود (ع) به عنوان مصلح کل و منجی بشر وجود دارد، در عین دارا بودن جنبه‌های آرمانی، از ریشه‌های عمیق و مستحکم مکتبی برخوردار بوده و متکی بر سخنان تردیدناپذیر پیشوایان معصوم دین است.

وی در پایان تصریح کرد: باور به مهدویت از مسائلی است که همه مذاهب اسلامی بر آن اتفاق نظر دارند و مختص به پیروان مکتب اهل بیت (ع) نیست.

ندبه اجتماع قلوب گرگان در مصلی وحدت برگزار شد ندبه اجتماع قلوب گرگان در مصلی وحدت برگزار شد ندبه اجتماع قلوب گرگان در مصلی وحدت برگزار شد ندبه اجتماع قلوب گرگان در مصلی وحدت برگزار شد ندبه اجتماع قلوب گرگان در مصلی وحدت برگزار شد ندبه اجتماع قلوب گرگان در مصلی وحدت برگزار شد

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا