یزد

استاندار یزد از مدیر ستاد اقامه نماز و کمیته نظارت بر نمازخانه ها تجلیل کرد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان یزد، روز سه شنبه ۲ خردادماه، مهران فاطمی استاندار یزد با اهدای لوح تقدیر از زحمات حجت الاسلام و المسلمین موسوی مدیر ستاد اقامه و کمیته نظارت بر نماز خانه ها و سرویس ها بهداشتی تقدیر کرد.

استاندار یزد در این جلسه با اشاره به اقدامات ستاد اقامه نماز در استان، از بهبود وضعیت نمازمراکز خدماتی فرهنگی بین راهی خبر داد و گفت: با برنامه‌ریزی‌ها و پیگیری‌های انجام شده در برگزاری برنامه‌ها نمازی، شاهد بهبود سطح کیفی نمازخانه ها بودیم.

 حجت الاسلام موسوی در این جلسه به ارائه گزارش اجمالی از برنامه‌های ستاد اقامه نماز استان در سال ۱۴۰۱ و ۱۴۰۲پرداخت و گفت: برگزاری اجلاس استانی نماز،بازدیدهای نوروزی، برگزاری چندین نشست تخصصی نماز، برگزاری دوره آموزشی مدیران کل و روسای دستگاه‌های اجرایی از اهم برنامه‌های ستاد اقامه نماز استان در سال گذشته می باشد.

وی در ادامه به حمایت‌های انجام شده از ستاد اقامه نماز استان اشاره کرد و گفت: موفقیت های اکتسابی ستاد اقامه نماز استان در سال گذشته با حمایت‌های مدیران استان بوده است.

مدیر ستاد اقامه نماز در ادامه با اشاره به سوره مبارکه حج، از حمایت‌های ویژه استاندار و جمعی از مدیران، معاونین دستگاه ها اجرایی تشکر کرد.

تقدیر استاندار یزد از مدیر ستاد اقامه نماز یزد

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا