اخبارمعاونت ‌برنامه ریزی، نظارت و ارزیابی

ستاد اقامه نماز کشور دستگاه برتر در امر نظارت شناخته شد

ستاد اقامه نماز به عنوان دستگاه برتر در نظارت های نوروزی معرفی و مورد تجلیل قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز، ستاد مرکزی خدمات سفرکشور با توجه به ارزیابی هایی که از دستگاه های عضو این ستاد در نیمه اول سال ۱۴۰۲ انجام داد، ستاد اقامه نماز را بدلیل برنامه ریزی و هماهنگی لازم در ساماندهی و نظارت مستمر و موثر بر فضا های اقامه نماز در راه های مواصلاتی، شهرها و شهرستان های کشور به عنوان دستگاه برتر و شایسته تقدیر معرفی کرد.

در همین زمینه در همایشی که با حضور سید عزت‌الله ضرغامی وزیر میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی، علی اصغر شالبافیان معاون گردشگری وزارت میراث‌فرهنگی، سفرا و نمایندگانی از کشورهای مختلف، مسئولان و مدیران بخش دولتی و خصوصی گردشگری در محل سالن همایش‌های برج میلاد تهران برگزار شد.

سید عزت الله ضرغامی وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی با اهداء لوح به نمایندگان ستاد اقامه نماز کشور از تلاش های مجموعه این ستاد تجلیل کرد.

شایان ذکر است در طرح نظارت بر فضاهای اقامه نماز در نوروز ۱۴۰۲ ستاد اقامه نماز با استفاده از همه ظرفیت های استانی و شهرستانی و نیز سازماندهی و استفاده مطلوب از ظرفیت کارگروهای نظارت بر فضاهای اقامه نماز، اقدامات موثری را در این خصوص انجام داد که رضایت هم وطنان گرامی را در این ایام در پی داشت.

ستاد اقامه نماز کشور دستگاه برتر در امر نظارت شناخته شد

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا