اخبارفارس

قائم مقام ستاد اقامه نماز فارس با ائمه جماعات مدارس شهرستان استهبان دیدار کرد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان فارس، در تاریخ هجدهم دی ماه، قائم مقام ستاد اقامه نماز فارس به همراه حجت الاسلام شاهسونی مدیر حوزه علمیه امام صادق استهبان و عدالت دبیر ستاد اقامه نماز شهرستان در محل حوزه علمیه امام صادق با ائمه جماعات مدارس این شهرستان دیدار کرد.

وی در ابتدا گفت: وظیفه اصلی و ذاتی طلاب، مسئله تبلیغ است. تبلیغ مرتبه اول شاخص برنامه های حوزه باید باشد. ما یک هدف داریم که باید در مسیر الهی رشد پیدا کنیم. حال این رشد بستگی به ظرفیت ما دارد.

قائم مقام ستاد اقامه نماز فارس افزود: اینکه ما بتوانیم چقدر از معارف دین بهره مند شویم و بتوانیم دیگران را هم بهره مند کنیم. امروز لذت عبادت را ابتدا باید خودمان بچشیم و بعد به بقیه هم بچشانیم. این هدف دین خداست که جز با تبلیغ تحقق پیدا نمی‌کند و امروز محقق شدن این امر منوط به همت و تلاش ماست.

ائمه جماعات مدارس شهرستان استهبان فارس

مدیر حوزه علمیه امام صادق استهبان ضمن تشکر از حضور قائم مقام ستاد اقامه نماز استان فارس، افزود: طلاب حوزه علمیه امام صادق در بحث اقامه نماز جماعت در مدارس پیشرو هستند و همواره سعی و تلاششان بر این است که تعامل خوبی با آموزش و پرورش داشته باشند

در پایان دبیر ستاد اقامه نماز شهرستان، برنامه های فرهنگی و آموزشی شهرستان استهبان را تبیین و گزارشی را به اختصار بیان کرد.

ائمه جماعات مدارس شهرستان استهبان فارس

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا