اخبارلرستان

نشست هماهنگی دوره توانمند سازی ائمه جماعات دستگاه اجرایی لرستان برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان لرستان، نشست هماهنگی دوره توانمند سازی ائمه جماعات دستگاه اجرایی لرستان با حضور حجت الاسلام والمسلمین چراغی و نمایندگان سازمان تبلیغات اسلامی در تاریخ بیست و نهم بهمن ماه برگزار شد.

مدیر ستاد اقامه نماز استان لرستان در خصوص اهمیت دوره توانمند سازی ائمه جماعات دستگاه اجرایی اظهار داشت: فردی که در راس یک مسجد قرار می‌گیرد با دین و دنیای مردم در ارتباط است و نمی‌توان بدون آموزش و گزینش این فرد را در چنین جایگاه مهمی قرار داد و  اگر امام جماعت با دانش مدیریت آشنا باشد، نود درصد مشکلات مسجد و دستگاه های اجرایی به دست او برطرف می‌شود و در این شرایط نیز شاهد خواهیم بود مسجدی که از مشکلات تهی است، دروازه‌ای برای جذب تمام افراد می‌شود.

وی گفت: امام جماعت  مساجد و دستگاه های اجرایی  یکی از مهم ترین  مشاغل است، زیرا این جایگاه تعطیلی ندارد و فرد باید اکثر اوقات خود را در مسجد و محل بگذارند و  به همین دلیل نیز یک امام جماعت نیاز دارد در برخی از مواقع برای مدت کوتاه به برنامه‌های خارج از حوزه کاری خود بپردازد.

گفتنی است، دوره تخصصی ائمه جماعات دستگاه های اجرایی به مدت یک روز و با حضور استاتید مرکز تخصصی نماز کشور برگزار خواهد شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا