سیستان و بلوچستان

جلسه کمیته داوری جشنواره فجر تا فجر دراستان سیستان و بلوچستان برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان سیستان و بلوچستان، اولین جلسه کمیته داوری جشنواره علمی،پژوهشی،فرهنگی و هنری فجر تا فجر ستاد اقامه نماز استان در زاهدان و در محل دفتر ریاست دانشگاه سیستان و بلوچستان با حضور اعضا و داوران جشنواره در روز چهارشنبه هفتم دی ماه برگزار گردید.

در ابتدا حجت الاسلام بامری رئیس دفتر نهاد رهبری در دانشگاه سیستان و بلوچستان ضمن عرض خیر مقدم و تشکر از حضور مدعوین در جلسه، پیرامون ایام شهادت حضرت فاطمه(س) و فضایل دخت نبی مکرم اسلام سخنرانی و همچنین در خصوص آثار و برکات نماز در خانواده،جامعه و ادارات نکاتی را بیان کرد.

در ادامه سنجرانی مدیر ستاد اقامه نماز استان، ضمن عرض تسلیت به مناسبت ایام شهادت حضرت فاطمه زهرا(س) از همه فعالین و کسانی که تا این لحظه در برگزاری و اجرای جشنواره  مشارکت داشتند قدردانی و اززحمات آنها تشکر کرد.

سنجرانی،گزارشی جامع از عملکرد و فرآیند اجرایی جشنواره در چند ماهه اخیر بیان کرد و گفت: آثار خوبی تا این لحظه به جشنواره واصل شده است که مستلزم یک برنامه ریزی مطلوب و دقیق جهت داوری استانی می باشد.

وی اظهار داشت: تشکیل هیاتهای داوری در دو بخش بزرگسالان و کودکان و دانش آموزان در این خصوص لازم و ضروری است و همچنین باید در قالبهای تخصصی جشنواره در هر قالب سه داور آثار را داوری نمایند.

در ادامه اعضای جلسه نسبت به فرآیند اجرای جشنواره و داوری آثار بحث و تبادل نظر کردند و پیشنهاداتی را بیان کردند.

جلسه کمیته داوری جشنواره فجر تا فجر دراستان سیستان و بلوچستان برگزار شد

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا