اخبارمرکز تخصصی نماز

دوره کوتاه مدت مفتاح ویژه طلاب حوزه‌های علمیه خواهران تهران برگزار شد

به گزارش روابط عمومی مرکز تخصصی نماز، دوره کوتاه مدت مفتاح برای طلاب حوزه علمیه خواهران تهران از اول شهریور ماه لغایت دوازدهم شهریور ماه با حضور اساتید مجرب اعزامی از مرکز تخصصی نماز در حوزه‌های علمیه خواهران شهر تهران برگزار شد.

حجت الاسلام رجبی، مسئول اداره تبلیغ و ارتباطات مرکز تخصصی نماز در این باره گفت: مرکز تخصصی نماز از زمان شروع کار خود در کنار برگزاری دوره‌های یکساله، برای آشنایی حداکثری طلاب سراسر کشور با معارف نماز، اقدام به برگزاری دوره های فشرده و کوتاه مدت کرده که با استقبال کم نظیری از طرف حوزه‌های علمیه سراسر کشور رو به رو شده است.

وی افزود: دوره های مفتاح مرکز تخصصی نماز مخصوص طلاب برادر و خواهر سراسر کشور می باشد که در عرصه تبلیغ مشغول فعالیت می باشند. این دوره در قالب ۲۴ ساعت آموزش معارف نمازی برگزار و در پایان به شرکت کنندگان این دوره گواهی‌نامه پایان دوره از طرف مرکز تخصصی نماز اهدا می گردد.

حجت الاسلام رجبی با اشاره به برگزاری دوره مفتاح در استان تهران خاطر نشان کرد: در شهریور ماه با همت مرکز مدیریت حوزه های علمیه خواهران تهران و مدیران حوزه های علمیه این دوره‌های چند روزه در حوزه های علمیه حضرت زینب سلام الله علیها، امام حسن مجتبی علیه السلام و حضرت زهرای اطهر سلام الله علیها در شهرستان تهران برگزار گردید.

وی افزود: در این دوره ها ۹ نفر از اساتید و کارشناسان مجرب مرکز تخصصی نماز به کار گرفته شدند تا شرکت کنندگان در این دوره ها با موضوعات نمازشناسی، آثارنماز، اسرار نماز، بررسی علل ترک نماز، شیوه های دعوت به نماز و پاسخ گویی به سوالات نمازی آشنا گردند.

دوره کوتاه مدت مفتاح برای طلاب حوزه‌های علمیه خواهران تهران برگزار شد

دوره کوتاه مدت مفتاح برای طلاب حوزه‌های علمیه خواهران تهران برگزار شد

دوره کوتاه مدت مفتاح برای طلاب حوزه‌های علمیه خواهران تهران برگزار شد

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا