اخبارمرکز تخصصی نماز

دوره کوتاه مدت مفتاح ویژه طلاب حوزه‌های علمیه خواهران یزد برگزار شد

به گزارش روابط عمومی مرکز تخصصی نماز، دوره کوتاه مدت مفتاح برای طلاب حوزه علمیه خواهران یزد از بیست و هفتم مهرماه طی دو هفته متوالی در روز های پنج شنبه و جمعه، با حضور اساتید مجرب اعزامی از مرکز تخصصی نماز در موسسه آموزش عالی حوزوی امام حسین علیه السلام یزد برگزار شد.

حجت الاسلام رجبی، مسئول اداره تبلیغ و ارتباطات مرکز تخصصی نماز در این باره گفت: مرکز تخصصی نماز از زمان شروع کار خود در کنار برگزاری دوره‌های یکساله، برای آشنایی حداکثری طلاب سراسر کشور با معارف نماز، اقدام به برگزاری دوره های فشرده و کوتاه مدت کرده که با استقبال کم نظیری از طرف حوزه‌های علمیه سراسر کشور رو به رو شده است.

وی افزود: دوره های مفتاح مرکز تخصصی نماز مخصوص طلاب برادر و خواهر سراسر کشور می باشد که در عرصه تبلیغ مشغول فعالیت می باشند این دوره در قالب ۲۴ ساعت آموزش معارف نمازی برگزار و در پایان به شرکت کنندگان این دوره گواهی‌نامه پایان دوره از طرف مرکز تخصصی نماز اهدا می گردد.

دوره کوتاه مدت مفتاح ویژه طلاب حوزه‌های علمیه خواهران یزدبرگزار شد

حجت الاسلام رجبی با اشاره به برگزاری دوره مفتاح در استان یزد خاطر نشان کرد: در مهرماه با همت موسسه آموزش عالی حوزوی امام حسین علیه السلام این دوره چند روزه برای پنجاه نفر از طلاب خواهر داوطلب  برگزار گردید.

وی افزود: در این دوره چند نفر از اساتید و کارشناسان مجرب مرکز تخصصی نماز به کار گرفته شدند تا شرکت کنندگان در این دوره ها با موضوعات نمازشناسی، آثارنماز، اسرار نماز، بررسی علل ترک نماز، شیوه های دعوت به نماز و پاسخ گویی به سوالات نمازی آشنا گردند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا