اخباراصفهان

تبلیغ مهدویت یکی از وظایف طلاب می باشد

مدیر مدرسه علمیه اهل بیت(ع) ملک شهر: مهدویت در جهان تشیع از جایگاه کمی برخوردار است در حالی که اسرائیل در فکر مقابله با آن می باشد.

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان اصفهان، فرشته هاشمی نژاد مدیر مدرسه علمیه خواهران اهل بیت علیهم السلام ملک شهر روز دوشنبه ۲۴ بهمن ماه در جمع بانوان طلبه این مدرسه پیرامون بزرگ ترین دانشگاه و پژوهشکده مرتبط با مهدویت در اسرائیل ایراد سخن نمود.

مدیر مدرسه علمیه اهل بیت علیهم السلام ملک شهر بیان کرد: وظیفه شما منحصر به درس خواندن و نمره گرفتن نیست بلکه افزون از این اموری می باشد که توجه به آنان از اهم است.

فرشته هاشمی نژاد بیان داشت: تبلیغ مهدویت یکی از وظایف شما طلاب می باشد اما در حالی که بزرگ ترین دانشگاه و پژوهشکده مرتبط با مهدویت در اسرائیل است خیلی از طلاب در این زمینه هیچ عملی انجام نداده اند.

وی به اهمیت مطالعه در مهدویت اشاره داشت و گفت: پژوهشکده مرتبط با مهدویت در اسرائیل، تمام کتب مهدوی به طور دقیق به مباحثه گذاشته می شود، کاری که ما طلاب متأسفانه کمتر اهمیت می دهیم.

مدیر حوزه علمیه ادامه داد: آنها برای مقابله با حکومت مهدوی کار و تحقیق می کنند و ما برای یاری و نصرت کاری نمی کنیم.

مدرس حوزه علمیه خواهران بیان کرد: مهدویت در جهان تشیع از جایگاه کمی برخوردار است در حالی که اسرائیل در فکر مقابله با آن می باشد.

هاشمی نژاد افزود: وظیفه طلاب است که با جدیت درس بخوانند و مباحثه کنند و در جامعه پیرامون مهدویت فعالیت داشته باشند چرا که خیلی از افراد جامعه گاهی با یک حرف متحول می شوند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا