اخبارقم

مدیر ستاد اقامه نماز با مدیران بانک ملی قم دیدار کرد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز قم، مدیر ستاد اقامه نماز، صبح یکشنبه، شانزدهم بهمن‌ماه، با حضور در جمع مدیران بانک ملی استان، بر لزوم اهتمام به امور اقتصادی و پیرو آن اهتمام به امور فرهنگی و نماز به عنوان تجلی امور فرهنگی تاکید کرد.

حجت الاسلام و المسلمین علی عرب‌پور ضمن تقدیر از اقدامات ارزنده بانک ملی در مباحث اقتصادی و اهتمام به منویات امام خامنه ای(دام برکاته)، از اهتمام ویژه همکاران دستگاه به اقامه نماز اول وقت تقدیر کرد.

مدیر ستاد اقامه نماز در ادامه اهتمام به نماز را اهتمام به بندگی در درگاه ایزد منان دانست و گفت: اهتمام به نماز، علاوه بر ساختار سازمانی، می‌بایست به صورت قلبی باشد تا آثار آن در زندگی ملموس باشد.

وی در ادامه و در جمع مدیران بانک ملی، بر لزوم اهتمام به نماز در مناطق آسیب پذیر استان تاکید کرد و گفت: ستاد اقامه نماز برنامه‌های ویژه ای را در مناطق آسیب پذیر اجرا می‌کنیم که نیازمند حمایت ها و هم افزایی ظرفیت های مختلف هستیم.

حضور در نماز جماعت مدیریت امور شعب بانک ملی، از دیگر برنامه های مدیر و کارشناسان ستاد اقامه نماز در این روز بود.مدیر ستاد اقامه نماز با مدیران بانک ملی قم دیدار کرد

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا