اخبارتهران

جلسه دبیران اقامه نماز شهرستان های استان تهران برگزار شد

مدیر ستاد اقامه نماز استان تهران گفت: تراکم فعالیت ها و کارفرهنگی در استان تهران بیش از سایر استان ها می باشد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان تهران، جلسه دبیران شهرستان های استان تهران با حضور مدیر ستاد اقامه نماز حجت الاسلام و المسلمین نور محمد پور و سرگزی معاون فرهنگ ، آموزش و پژوهش اقامه نماز  و کارشناس آموزش و پرورش در دفتر استان تهران  برگزار شد.

مدیر اقامه نماز استان تهران ضمن خوش آمدگویی و فرارسیدن ایام ماه مبارک شعبان و تبریک سال جدید، بیان کرد: برنامه ستاد اقامه نماز استان، تقویت دبیران شهرستان ها بوده و همیشه هم با دعوت دبیران محترم  شهرستان ها  در جلسات اداری آنها  حاضر شده ایم، استان تهران بیش از ۱۶ میلیون جمعیت دارد، بنابراین تراکم فعالیت و کار فرهنگی در استان تهران بیشتر از استان های دیگر می باشد.

وی در ادامه گفت: شرایطی که امروز در جامعه پیش آمده یک تلنگری به ما می باشد که دشمن در این زمینه توانسته است سرمایه های کشور که همان نوجوانان و دانش آموزان ما هستند را در مقابل ما قرار دهد. لذا باید در سطح استان با هماهنگی ها بیشتر و یک کار جهادی این نواقص را جبران نمائیم.

مدیر ستاد اقامه نماز افزود: در حال حاضر در تدارک و برنامه ریزی برای برگزاری یک اجلاس نماز با شکوه در شهرستان شهریار بعد از ماه مبارک رمضان هستیم و یکی از برنامه های دیگر این است که در کنار هر امام جمعه در شهرستان ها، یک رابط نماز داشته باشیم، در شهرستان های استان تهران نزدیک به یک میلیون دانش آموز و ۴۲۵۰ مدرسه داریم که متاسفانه ۶۵% این مدارس امام جماعت ندارند.

در ادامه منصور سرگزی معاون فرهنگ، آموزش و پژوهش اقامه نماز  ضمن خوشامد گویی و تشکر از برگزاری این جلسه گفت: باید در بعضی مباحث تلاش ما بیشتر شود، یک حسایت خاصی نسبت به استان تهران وجود دارد چرا که این استان گلوگاه حساس کشور در همه زمینه ها و به خصوص فرهنگی است.

وی در ادامه گفت: در سطح کشور ۴۰۰ شهرستان داریم و با دقت فعالیت های این شهرستان ها را دنبال می کنیم و توقعی که از شهرستان های استان تهران دارم یک عملکرد ویژه و خوب  است. انشاءالله در سال جدید و بعد از ماه مبارک رمضان جلسه ای برای تبیین برنامه های آموزشی سال ۱۴۰۲ خواهیم داشت.

در ادامه دبیران شهرستان ها به بیان عملکرد و فعالیت های فرهنگی و نظارتی خود پرداختند.

جلسه دبیران اقامه نماز شهرستان های استان تهرانجلسه دبیران اقامه نماز شهرستان های استان تهرانجلسه دبیران اقامه نماز شهرستان های استان تهرانجلسه دبیران اقامه نماز شهرستان های استان تهران

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا