اخبارحوزه ریاست

نخستین جلسه هیات امناء ستاد اقامه نماز در سال ۱۴۰۲ برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز، نخستین جلسه هیات امنا ستاد اقامه نماز در سال ۱۴۰۲ با حضور حجت الاسلام قرائتی رئیس، سید احمد زرهانی قائم مقام، جمعی از اعضاء هیات امنا و شورای معاونین ستاد اقامه نماز ظهر روز دوشنبه ۱۱ اردیبهشت ماه در سالن جلسات ستاد برگزار شد.

در جلسه هیات امنا ستاد اقامه نماز که با هدف برنامه ریزی اجلاس سراسری نماز برگزار شد، حاضرین در جلسه به بررسی موضوعات فراخوان اجلاس و شیوه برگزاری و محتوای اجلاس پرداختند.

نماز و بازار، نمازگزاران، نماز و مراکز کارگری و صنعتی(توجه به شعار سال تحت عنوان مهار تورم و رشد تولید)، نماز، عفاف و حجاب، نماز و گام دوم انقلاب اسلامی، راهکار ها و شیوه های همگانی شدن نماز در جامعه، نماز و آرامش، نماز والدین و جوانان، نماز و بانوان، نماز مسجد محله اسلامی و صدا و سیما، نماز و امنیت روحی و روانی، نماز و زکات، بررسی نماز در کشورهای اسلامی و … از موضوعات مطرح شده در خصوص فراخوان اجلاس بود.

همچنین در خصوص مکان برگزاری اجلاس در ۷ استان که تا کنون موفق به برگزاری اجلاس نشده اند تبادل نظر صورت گرفت و استانهای ایلام، خراسان شمالی، کهگیلویه و بویراحمد و گیلان جهت برگزاری اجلاس اعلام آمادگی کردند.

در ادامه جلسه در خصوص تشکیل کارگروه های استانی یک ماه قبل از اجلاس به صورت منطقه‌ای و جمع‌آوری نظرات و راهکارهای اجرایی در موضوعات اجلاس و ارائه آنها در صحن علنی اجلاس و هماهنگی و برنامه ریزی در خصوص مکان و زمان برگزاری اجلاس بحث و تبادل نظر صورت گرفت.

همچنین گزارش کارشناسی پیرامون نظام ارزشیابی در ستاد اقامه نماز، بررسی و تصویب نظام نامه انتصاب مدیران، ارائه گزارش میزان تحقق مصوبات جلسات هیئت امنا و تصمیم‌گیری در خصوص تمدید عضویت اعضای هیئت مدیره از دیگر موارد مطرح شده در این جلسه بود.

در پایان این جلسه احکام روسای هیات های برنامه ریزی؛ نظارت و ارزیابی به ترتیب محمد حسین رضایی رئیس کمیته برنامه ریزی، حجت الاسلام و المسلمین نواب رئیس کمیته نظارت و محسن حاجی‌میرزایی رئیس کمیته ارزیابی ستاد اقامه نماز صادر شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا