آذربایجان شرقیاخبار

جلسه شورای اقامه نماز شهرستان بستان آباد آذربایجان شرقی برگزار شد

حجت الاسلام آقاجانی: تمام مدیران باید تلاش کنند تا امر نماز، دوره های آموزشی نماز، مهدویت و مسابقاتی که از سوی ستاد برای کارکنان، خانواده ها و فرزندان کارکنان برگزار می شود اهتمام داشته باشند.

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان آذربایجان شرقی، جلسه شورای اقامه نماز بستان آباد با حضور حجت الاسلام آقاجانی مدیر ستاد اقامه نماز، تفسیر و مهدویت استان، حجت الاسلام غفاری امام جمعه بستان آباد، مهندس کریمی معاون فرماندار و سایر مدعوین، در فرمانداری بستان آباد، روز دوشنبه ۲۶ دی ماه برگزار شد.

در این جلسه حجت الاسلام غفاری گفت: نماز چنان اهمیتی دارد گه اگر درست جایگذاری شود، وجدان کاری، عدالت و اقتصاد مقاومتی جایگاه خود را پیدا می کند، ما باید در ادارجات و مساجد به دوره های آموزشی نماز و نماز جماعت بیشتر اهمیت دهیم.

در ادامه حجت الاسلام آقاجانی ضمن اشاره به فلسفه وجودی ستاد اقامه نماز گفت: أَقِمِ الصَّلَاهَ لِذِکْرِی (نماز را برای یاد من بپادار) طه ۱۴، تا یادآور مسائل و ثمرات نماز باشد و در این راه نباید تنها به ستاد، امام جمعه محترم و دبیر محترم نماز اکتفاء کنیم، تمام مدیران باید تلاش کنند تا امر نماز، دوره های آموزشی نماز، مهدویت و مسابقاتی که از سوی ستاد برای کارکنان، خانواده ها و فرزندان کارکنان برگزار می شود، اهتمام داشته باشند و ما را در این امر بزرگ یاری کنند.

در بخشی از این جلسه، آقای فروتنی ناظر نمازخانه های بین راهی ستاد، از وجود مشکلات در نماز خانه های بین راهی گله مند شده و افزود: نمازخانه های بین راهی بخصوص شهرستان بستان آباد، که در شاه راه مواصلاتی استان قرار دارد از اهمیت ویژه ای برخوردار است که باید مسئولین مربوطه توجه ویژه ای داشته باشند.

حجت الاسلام بابایی کارشناس فرهنگی و آموزشی ستاد گفت: ما به سخت افزار بیشتر توجه می کنیم و از نرم افزار غافلیم، باید برنامه ای داشته باشیم که نماز خوان و کتاب خوان ها روز به روز بیشتر شوند.

در ابتداء جلسه خدایی دبیر نماز بستان آباد در راستای برنامه های ترویج نماز در شهرستان بستان آباد گفت: الحمدلله نشست ها، دوره های آموزشی نماز و جشن تکلیف ها پیشرفت خوبی داشته، بخصوص آموزش و پرورش که همکاری خوبی در این ضمیه داشته اند.

جلسه شورای اقامه نماز بستان آبادجلسه شورای اقامه نماز بستان آبادجلسه شورای اقامه نماز بستان آباد

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا