آذربایجان شرقیاخبار

دیدار مدیر ستاد اقامه نماز آذربایجان شرقی با استاد مؤسسه امام خمینی (ره) قم

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان آذربایجان شرقی، دیدار حجت الاسلام آقاجانی مدیر ستاد اقامه نماز، تفسیر و مهدویت استان با حجت الاسلام مهدی ابوطالبی استاد علوم سیاسی و عضو هیئت علمی مؤسسه امام خمینی (ره) قم، در حوزه علمیه امیرالمومنین علیه السلام، یکم اسفند ماه برگزار شد.

حجت الاسلام ابوطالبی ضمن توفیق دانستن این دیدار، با اشاره به فعالیت های چشم گیر حجت الاسلام قرائتی، گفت: حاج آقای قرائتی با تلاشها و شگردهایی که دارند واقعا در مسیر تعالی معارف اسلامی بخصوص تفسیر و نماز موفق عمل کردند، البته در این مسیر مؤسسه ها و نهاد های دیگری هم فعالیت می کنند، ولی مسیر استاد قرائتی کاربردی تر، تأثیر گذار و جذاب است.

حجت الاسلام آقاجانی ضمن تشکر و قدردانی از نظر لطف ابوطالبی نسبت به فعالیت های ستاد اقامه نماز، تفسیر و مهدویت، گفت: مسائل معنوی، نمازی و مهدوی نیاز امروز جامعه ماست و از طرفی هم با هجمه های فرهنگی از طرف دشمن، کار را خیلی سخت می کند، که در این راه به دعا و راهنمایی های اساتید نیازمندیم.

در ادامه این دیدار صمیمی درباره مسائل معنوی، اعتقادی، نمازی و مهدوی در حوزه جامعه، نوجوانان و جوانان به بحث و تبادل نظر پرداختند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا