اخبارگلستان

دیدار مدیر ستاد اقامه نماز استان گلستان با استاندار

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان گلستان، در راستای پیگیری امور نماز و گزارش اقدامات انجام شده در خصوص نمازخانه های بین راهی، قاسم محمدی مدیر ستاد اقامه نماز با علی محمد زنگانه استاندار گلستان، در روز سه شنبه، ۱۸ بهمن ماه دیدار کرد.

قاسم محمدی ضمن ارائه گزارشی از روند اجرای داوری آثار جشنواره فجر تا فجر، گفت: آثار منتخب استانی جهت شرکت در مرحله کشوری، به دبیرخانه دائمی جشنواره ارسال شده است.

وی افزود: تعداد ۱۷۳۷ اثر در موضوعات مختلف به دبیرخانه ارسال شد که از بین آنها ۳ رتبه برتر و ۱ نفر شایسته تقدیر توسط هیات داوران انتخاب شده اند.

محمدی در ادامه با اشاره به بررسی و پیگیری وضعیت نمازخانه های بین راهی، گفت: با توجه به راه اندازی سامانه راهنماز توسط ستاد اقامه نماز کشور، تمامی نمازخانه ها و مساجد استان در این سامانه در حال بارگذاری است.

مدیر ستاد اقامه نماز یادآور شد: تمامی مسافران در سطح استان می توانند ضمن اطلاع از وضعیت نمازخانه مورد نظر، انتقادات و پیشنهادات خود را در این سامانه ثبت نمایند.

علی محمد زنگانه استاندار گلستان، در پایان، ضمن قدردانی از فعالیتهای ستاد اقامه نماز استان، خواستار پیگیری وضعیت نمازخانه های بین راهی و تسریع در ثبت آنها در سامانه راهنماز شد.

استاندار گلستان تاکید کرد: کارگروه راه های مواصلاتی جهت ثبت تمامی مساجد و نمازخانه های بین راهی اقدامات لازم را انجام دهند.

دیدار مدیر ستاد اقامه نماز با استاندار گلستان

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا