اخبارایلام

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان ایلام با مدیر ستاد اقامه نماز استان دیدار کرد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان ایلام، حجت الاسلام والمسلمین فیلی مدیرکل تبلیغات استان ایلام روز سه شنبه ۲۲ فروردین ماه  با حضور در دفتر ستاد اقامه نماز با فیض اله رضایتی مدیر ستاد اقامه نماز دیدار کرد و طرفین درخصوص وضعیت اعزام روحانی به ادارات جهت اقامه نماز جماعت به بحث و تبادل نظر پرداختند.

در ابتدای این دیدار رضایتی درخصوص وضعیت اقامه نماز در سازمان تبلیغات شهرستان به بحث پرداخت و گفت: سازمان تبلیغات خود متولی اعزام ائمه جماعت به ادارات سطح استان می‌باشد و در خصوص تامین روحانی و برگزاری نماز جماعت مشکلی نخواهد داشت. در بحث تچهیزات و امکانات نیز با توجه به بازدیدهایی که صورت گرفته است، وضعیت مناسب دیده شده و مشکلی وجود ندارد.

مدیر ستاد اقامه نماز استان ایلام افزود: در بحث پیگیری توافق نامه‌ها و اجرای مفاد توافق نامه فی مابین ستاد اقامه نماز و سازمان تبلیغات باید توجه بیشتری صورت بگیرد. برگزاری دوره‌های آموزش نماز ویژه کارکنان، دوره آموزشی ائمه جماعت، دوره آموزشی خانواده کارکنان، دوره آداب و اسرار نماز و دوره‌های آموزش معارف مهدویت از جمله اقداماتی است که باید در طول سال مورد توجه و پیگیری باشد.

رضایتی در پایان سخنان خود اشاره کرد: وضعیت اعزام روحانی به ادارات باید مورد توجه قرار بگیرد. این روند باید زیر نظر سازمان تبلیغات و به صورت هدفمند انجام شود. قراردادها باید تعیین و یکسان سازی شوند و متولی این کار سازمان تبلیغات خواهد بود.

در پایان حجت الاسلام فیلی رئیس سازمان تبلیغات شهرستان ایلام با اعلام آمادگی جهت برگزاری دوره‌های نماز و مهدویت گفت: در خصوص تامین مدرس و شرکت کننده‌گان هیچ مشکلی وجود ندارد و دوره ها برگزار خواهند شد. وضعیت ائمه جماعت اعزامی نیز با دقت پیگیری خواهد شد و نتایج به ستاد اقامه نماز گزارش می‌شود.

وضعیت اعزام روحانی به ادارات باید مورد توجه قرار بگیرد

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا