آذربایجان شرقیاخبار

اگر کارکنان به برکات نماز پی ببرند خود شیفته نماز می شوند

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان آذربایجان شرقی، جلسه توجیهی برنامه های ابلاغی ۱۴۰۳ حوزه بسیج شهید کارگر، با حضور حجت الاسلام آقاجانی مدیر ستاد اقامه نماز استان، سرهنگ علیزاده فرماندهی حوزه و سایر فرماندهان پایگاه های کارخانجات و شرکت های تبریز، روز دوشنبه هفتم خرداد ماه برگزار شد.

حجت الاسلام آقاجانی با بیان اهمیت ترویج نماز در کارخانجات و شرکت ها، گفت: ما در کارخانجات و شرکتها با افراد مختلف با سلایق، اخلاق و باورهای گوناگون سرو کار داریم برای اینکه ما بتوانیم در مدیریت این افراد موفق باشیم باید یک برنامه منسجم و متناسب با فطرت آنها در نظر بگیریم.

وی با اشاره به آثار و برکات نماز در زندگی فردی و اجتماعی، افزود: اگر می خواهیم بهره وری را در کارخانجات و شرکتها بالا ببرید باید وجدان کاری کارکنان را تقویت کنید و این امر با فرهنگ سازی نماز در محیط کاری، ترویج و توسعه نماز امکان پذیر می شود.

وی ادامه داد: اگر کارکنان به برکات نماز در سالم سازی محیط کار، خانواده و برکت روزی پی ببرند خود شیفته نماز می شوند، یکی از وظایف ما آگاهی بخشیدن با تبلیغات محیطی، برگزاری دوره های آموزشی و تجهیز مکان مناسب برای اقامه نماز است.

جلسه حوزه بسیج کارگر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا