همدان

اولین جلسه کمیته نظارت بر نمازخانه های بین راهی استان همدان برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان همدان، اولین جلسه کمیته نظارت بر نمازخانه های بین راهی استان  با حضور حجت الاسلام والمسلمین شاکری کارشناس نظارت و ارزیابی ستاد اقامه نماز استان همدان و اعضای کمیته نظارت بر نمازخانه ها روز دوشنبه ۲۸ فروردین در سالن جلسات این ستاد برگزار گردید.

در ابتدای این جلسه حجت الاسلام شاکری ضمن تشریح فعالیت های این کمیته در سال گذشته بیان کرد: ایجاد تغییرات قابل توجه در برخی از نمازخانه ها و سرویس های بهداشتی بین راهی طی سال گذشته صورت پذیرفت و لازم می دانیم در سال جاری هر دستگاه متولی نیز وظایف خود  را به انجام برساند.

وی افزود: زیباسازی و فراهم نمودن امکانات مورد نیاز نمازخانه ها، نظافت و بهداشت نمازخانه ها، توجه به سیستم گرمایشی و سرمایشی، تعمیر و رعایت بهداشت وضوخانه ها و سرویس های بهداشتی، تجهیز نمازخانه ها به مهر و سجاده و داشتن متصدی متعهد در این زمینه از جمله مواردی است که تذکرات لازم در این خصوص باید داده شود.

شاکری در ادامه تصریح کرد: تلاش ما این است که پیگیر وضعیت نمازخانه ها و مساجد بین راهی استان باشیم و در این راه جهت ارائه خدمات مناسب به هموطنان از همه ظرفیت های استان استفاده خواهیم کرد تا مسافرین و زائرین محترم به راحتی به نمازخانه و مساجد بین راهی دسترسی داشته باشند.

در پایان مسئولین کمیته بررسی نمازخانه های بین راهی ضمن ارائه گزارشی از فعالیت ها و تمهیدات صورت گرفته در مکان های عمومی و نمازخانه های بین راهی و تفرجگاه های استان، برنامه های عملیاتی خود را در جهت رفع نواقص و کمبود ها در سال جاری را عنوان کردند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا