آذربایجان شرقیاخبار

جلسه هماهنگی اجلاس سراسری نماز استان آذربایجان شرقی

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان آذربایجان شرقی، جلسه هماهنگی اجلاس سراسری نماز استان با رویکرد نماز، مدرسه، دانشگاه، خانواده و معلمان آینده، با حضور حجت الاسلام آقاجانی مدیر ستاد اقامه نماز، تفسیر و مهدویت، حجت الاسلام نقی زاده به نمایندگی از دانشگاه فرهنگیان، قمری به نمایندگی از استانداری، خانم اسحقی به نمایندگی از آموزش و پرورش استان و سایر کارشناسان ستاد، در ستاد اقامه نماز استان، روز چهارشنبه ۲۸ دی ماه برگزار شد.

حجت الاسلام آقاجانی ضمن تشکر و قدردانی از فعالیت های ترویج نمازی مسئولین حاضر در جلسه گفت: اجلاس پیش رو از اهمیت بیشتری نسبت به اجلاس سالهای گذشته دارد چرا که امسال با رویکرد نماز، مدرسه، دانشگاه، خانواده و معلمان آینده برگزار خواهد شد، باید همه ی مسئولین زیربط با تمام ظرفیت به این مسئله توجه داشته باشند.

در این جلسه مقرر شد: اجرای برنامه با آموزش و پرورش استان باشد و با توجه به اهمیت اجلاس، مخصوصا برای معلمان آینده، از محتوای غنی استفاده شود و برای تلاوت قرآن و مجری برنامه از دانش آموزان استفاده شود.

در ادامه برای مهمانان این اجلاس مقرر شد از امام جماعات فعال مدارس، یاوران نماز، مدیر دانشگاه فرهنگیان، مدیران پردیس دانشگاه فرهنگیان و خیرین نمازخانه در مدارس و دانشگاه ها دعوت بعمل آید.

جلسه اجلاس سراسری نماز استان آذربایجان شرقیجلسه اجلاس سراسری نماز استان آذربایجان شرقی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا