آذربایجان شرقیاخبار

جلسه شورای اقامه نماز اداره کل پست آذربایجان شرقی برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان آذربایجان شرقی، جلسه شورای اقامه نماز اداره کل پست استان با حضور حجت الاسلام آقاجانی مدیر ستاد اقامه نماز، تفسیر و مهدویت استان، جواد دباغ مدیر کل اداره پست استان، کارشناسان ستاد و سایر مسئولین، روز دوشنبه یکم اسفند ماه برگزار شد.

حجت الاسلام آقاجانی ضمن تشکر و قدردانی از حمایت های مدیر، دبیر نماز اداره و سایر فعالین نمازی، با اشاره به اهمیت اداره پست در جامعه، گفت: اداره پست مستقیم با مردم در ارتباط است که از این ظرفیت باید به نحو احسن استفاده شود، می توان در کنار اقلام پستی از بسته های فرهنگی اعم از آیات، احادیث نمازی و مهدوی استفاده کرد.

وی با اشاره به ترویج فرهنگ نماز و مهدویت، افزود: با حرف و شعار نمی توان کار به این بزرگی و مهم را در اداره و جامعه نهادینه کرد، باید دوره های آموزشی آداب و اسرار نماز، در قالب های متنوع و بروز اعم از مسابقات و اردوها، برای کارکنان و خانواده های آنان برگزار شود.

دکتر دباغ ضمن عرض خیرمقدم و تشکر از زحمات و پیگیری های ستاد، با اشاره به اهمیت اقامه نماز، گفت: ما باید در اولین مرحله فرهنگ نماز و نماز خوانی را در ادارات نهادینه کنیم تا کارکنان و مردم با رغبت و احساس وظیفه در نماز جماعت شرکت کنند.

وی با بیان ارتباط نماز و خدمت به مردم، افزود: ما همان اندازه ی که به نماز اهمیت می دهیم در خدمت به مردم موفق تر خواهیم بود.

وی در ادامه با بیان برنامه های ترویج نماز در ادارات پست تصریح کرد: الحمدلله در اداره کل، نماز و مسائل معنوی برگزار می شود، که تلاش خواهیم کرد از این که هست پر ثمر و با رونق باشد، و در تلاش هستم تا مسائل نمازی و معنوی ادارات شهرستان ها را ساماندهی کنیم.

در پایان جلسه از زحمات آقای سهرابی و مهدوی تشکر و قدردانی شد و آقای آفریدی بعنوان دبیر نماز اداره پست معرفی شد.

جلسه شورای اقامه نماز اداره پست آذربایجان شرقیجلسه شورای اقامه نماز اداره پست آذربایجان شرقی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا