اخبارخراسان رضوی

جلسه شورای اقامه نماز شهرستان جغتای برگزار شد

امام جمعه شهرستان جغتای: اگر نماز درست نهادینه شود بسیاری از منکرات و مفاسد ادارات حل خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز خراسان رضوی، با حضور حجت الاسلام و المسلمین تقی پور امام جمعه، فرماندار، اعضای شورای اداری و دبیر ستاد اقامه نماز شهرستان جلسه شورای اقامه نماز جغتای برگزار شد.

در این جلسه ابتدا حجت الاسلام و المسلمین تقی پور امام جمعه شهرستان جغتای به جایگاه و اهمیت اقامه نماز در ادارات و مدارس پرداخت و افزود: اگر نماز درست نهادینه شود بسیاری از منکرات و مفاسد ادارات حل خواهد شد.

در ادامه حجت الاسلام و المسلمین هادی زاده دبیر ستاد اقامه نماز جغتای ضمن توضیح وظایف ستاد اقامه نماز شهرستان و طرح های مطرح شده ستاد، ضمن تقدیر و تشکر از اعضا به چهار نکته اشاره کرد و گفت: اول مبحث آموزش های غیر حضوری، دوم ایجاد نمازخانه در ادارات، سوم دیدار حداقل ماهانه یکبار مبلغان طرح امین با امام جمعه شهرستان و چهارم تمامی دستگاه ها باید اقدامات و فعالیت های خود را در سامانه سجاده بارگذاری نمایند.

در پایان فرماندار شهرستان جغتای بر چهار مبحث مطرح شده در جلسه تاکید و مقرر شد قبل از ماه شعبان جلسه دیگری به صورت منسجم تر برگزار گردد که به صورت ویدیو کنفرانسی از حضور یکی از مسئولین ستاد اقامه نماز استان یا ستاد اقامه نماز کشور بهره مند شویم.

جلسه شورای اقامه نماز شهرستان جغتای برگزار شد
جلسه شورای اقامه نماز شهرستان جغتای برگزار شد

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا