کرمان

اولین جلسه شورای اقامه نماز شهرستان رفسنجان در سال جاری برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان کرمان، اولین جلسه شورای اقامه نماز شهرستان رفسنجان مورخ ۲۰ اردیبهشت ماه در محل فرمانداری شهرستان با حضور حجت‌الاسلام عسکری امام جمعه ، معاون برنامه ریزی و توسعه فرماندار، معاون سیاسی و امنیتی فرماندار ، دبیر ستاد اقامه نماز و جمعی از مسئولین شهرستان با موضوع  همفکری در راستای هرچه بهتر برگزاری نماز ادارات در محل سالن آمفی تئاتر فرمانداری برگزار شد.

در این جلسه پس از تلاوت  آیاتی چند از کلام الله مجید  و خیر مقدم توسط معاون فرماندار، حجت الاسلام عسکری امام جمعه  شهرستان در رابطه با اسرار نماز و آثار و برکات نماز برای حاضرین سخنان مبسوطی را ارائه کرد.

در ادامه حجت الاسلام حسینی دبیر ستاد اقامه نماز در رابطه با اهمیت نماز ادارات و اینکه در ادارات با توجه به وقت مقرر شده برای نماز اول وقت ، باید تلاش کرد نماز را در هر اداره در اول وقت با ظرفیت حداکثری کارکنان آن اداره برگزار کرد، سخن گفت.

وی به پخش اذان در اداره اشاره داشت و گفت: این خود باعث می شود مراجعه کنندگان نیز به نماز ترغیب شوند و به نماز جماعت اداره بپیوندند.

دبیر ستاد اقامه نماز خواستار کمک به بهبود وضع نماز خانه های بعضی ادارات شد و فرمانداری قرار بر پیگیری این امر را برعهده گرفت.

وی بر حضور در نماز وحدت ادارات نیز تاکید کرد و این نماز را در مواردی راه گشای مسائل دانست.

این جلسه با طرح پیشنهاداتی از طرف حاضرین به پایان رسید.

برگزاری جلسه شورای اقامه نماز شهرستان رفسنجان

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا