اخبارسمنان

جلسه شورای اقامه نماز بانک رفاه استان سمنان برگزار شد

مدیر ستاد اقامه نماز استان سمنان: مدیران معنویت را چاشنی کارهای اداری کنند.

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان سمنان، جلسه شورای اقامه نمازبانک رفاه استان با حضور حجت الاسلام و المسلمین شمس الدین مدیر ستاد اقامه نماز استان و کارشناس نظارت و ارزیابی همراه با برگزاری اقامه نماز جماعت روز چهارشنبه مورخ ۷ دی ۱۴۰۱ در سرپرستی بانک رفاه استان برگزار شد.

در این دیدار سید مرتضی موسوی مقدم سرپرست شعب بانک رفاه استان سمنان ضمن خیر مقدم به ارائه گزارشی از فعالیت ها و برنامه های انجام شده در زمینه نماز پرداخت.

وی بیان کرد: برگزاری نماز در تمامی امور شعب که به تعداد حداکثر نمیرسند در مساجد نزدیک خود اقامه می شود و در سرپرستی بانک رفاه که تعداد افراد و نیرو ها به حداکثر میرسد با حضور امام جماعتی فعال و پرشور نماز برگزار می شود.

وی بیان کرد: با همکاری پیوسته دبیر و اعضای محترم شورای اقامه نماز در این مجموعه ترویج نماز و افزایش حضور افراد قابل تقدیر و تشکر است.

حجت الاسلام و المسلمین شمس الدین ضمن تقدیر و تشکر از حاضرین در جلسه بیان کرد: در شعب بانک ها باید معنویت چاشنی کار های اداری شود تا از موارد های اختلاس، نامناسب کار کردن، فساد های اخلاقی و مالی و … با کمک از معنویت به آمار های پایینی برسیم.

وی تاکید کرد: نماز از رکن های اصلی و اساسی دین اسلام و اهتمام به اقامه آن امری است واجب، پسندیده و وظیفه اصلی مدیران در جامعه اسلامی هستند.

مدیر ستاد اقامه نماز بیان کرد: باید دقت کنیم نماز و فرهنگ نمازخوانی در خانواده های کارمندان بانک گسترش یابد، زیرا اگر در محیط خانواده فرهنگ نماز گسترش یابد، اگر ترنم نماز فضای خانه را معطر کند، اگر فرزندان پدر و مادر را به قصد نماز بیابند، بی هیچ تردید آنان نیز الگوی خود را از خانواده خواهند گرفت و انس و الفت با نماز خواهند یافت که رهاورد آن پرهیز از فحشا و منکر و گریز از آلودگی و همسایگی با پاکی و تهذیب صفا و صداقت خواهد بود.

وی در ادامه اظهار داشت : طی بازدیدهای اخیر و گزارشات ارسال شده، ما شاهد تغییرات مثبت در خصوص بهبود شرایط فیزیکی نمازخانه، گسترش فعالیت های فرهنگی و برنامه های گوناگون در حوزه ترویج نماز بوده ایم که این عملکرد مناسب شایسته تقدیر و تشکر می باشد.

جلسه شورای اقامه نماز بانک رفاه استان سمنان برگزار شد جلسه شورای اقامه نماز بانک رفاه استان سمنان برگزار شد جلسه شورای اقامه نماز بانک رفاه استان سمنان برگزار شد

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا