اخبارچهارمحال و بختیاری

جلسه شورای اقامه نماز شهرستان سامان برگزار شد

حجت الاسلام و المسلمین کریمی: نماز اول وقت اولویت اول مسافران نوروزی باشد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان چهارمحال و بختیاری، جلسه شورای اقامه نماز شهرستان سامان روز شنبه بیست اسفندماه با حضور مدیر ستاد اقامه نماز استان چهارمحال و بختیاری و فرماندار شهرستان سامان با محوریت بررسی برنامه های اقامه نماز و آموزش ترویج فرهنگ این فریضه دینی به خصوص در ایام تعطیلات نوروز و ماه مبارک رمضان برگزار شد.

در این جلسه ابتدا دبیر ستاد اقامه نماز شهرستان سامان گزارشی کوتاه از اقدامات انجام گرفته شده ارائه کرد.

در ادامه حجت الاسلام و المسلمین کریمی مدیر ستاد اقامه نماز استان چهارمحال و بختیاری یادآورشد: شهرستان سامان از لحاظ خوش آب و هوا بودنش در ایام نوروز پذیرای گردشگران بسیاری از سراسر کشور خواهد بود پس در همین خصوص باید تمام تلاشمان در آماده سازی نمازخانه ها و سرویس بهداشتی های مناطق این شهرستان  باشد.

وی افزود: از آنجایی که ایام نوروز مصادف با ماه مبارک رمضان می باشد باید شرایطی را فراهم سازیم که نماز اول وقت اولیت اول مسافران نوروزی باشد.

مدیر ستاد اقامه نماز اظهارکرد: مجتمع های رفاهی و گردشگری در ایام ماه مبارک رمضان باید بدون کم و کاستی به فعالیت های خود بپردازند و ستاد اقامه نماز در خصوص فرستاد مبلغ و امام جماعت به مجتمع ها رفاهی و گردشگری فعالیت خواهدکرد.

کریمی در پایان گفت: در یک هفته باقی مانده به ایام عید نوروز و ماه مبارک رمضان تمامی ارگان های دولتی و نظامی شهرستان آمادگی لازم را جهت رفاه و امنیت مسافران و گردشگران  ایجاد کنند وخود مسئولانی که وظیفه سرکشی به منطق را دارن همراه با مسافران در مساجد و نمازخانه ها جهت اقامه کردن نماز اول وقت و به جماعت حاضر شوند.

جلسه شورای اقامه نماز شهرستان سامان برگزار شد

جلسه شورای اقامه نماز شهرستان سامان برگزار شد

جلسه شورای اقامه نماز شهرستان سامان برگزار شد

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا