مرکزی

جلسه شورای اقامه نماز اداره کل تامین اجتماعی استان مرکزی برگزار شد

مدیر ستاد اقامه نماز استان مرکزی: مسوولین ادارات باید برای ترویج و توسعه اقامه نماز تلاش کنند.

به گزارش روابط عمومی  ستاد اقامه نماز استان مرکزی، جلسه شورای اقامه نماز اداره کل تامین اجتماعی استان روز یکشنبه نهم بهمن ماه با حضور حجت الاسلام علی رودبارانی مدیر ستاد اقامه نماز، علیرضا حسینی مدیر کل تامین اجتماعی و اعضاء شورا در محل دفتر مدیر کل برگزار شد.

در این جلسه رودبارانی گفت: نسبت به برنامه ریزی مناسب برای اجرایی کردن هر چه مطلوبتر دستورالعمل ها و برنامه های مربوط به توسعه و ترویج فرهنگ اقامه نماز جماعت در اداره کل تامین اجتماعی اقدام لازم صورت گیرد و اهتمام ویژه در امر اقامه نماز جماعت در واحدهای تابعه استانی و شهرستانی داشته باشید.

وی بر چگونگی برگزاری برنامه های فرهنگی مختلف با موضوعات مربوط به نماز از جمله برگزاری دوره های آموزشی آداب و اسرار نماز و شیوه های دعوت فرزندان به نماز، برای کارکنان و خانواده آنها و برگزاری مسابقه اذان و نقاشی با موضوع نماز و جشن تکلیف فرزندان و استفاده از ظرفیت های فضای مجازی برای ترویج مسائل دینی تاکید کرد.

رودبارانی عمل به فریضه اقامه نماز جماعت را بر سایر امور مقدم دانست و گفت: در این راستا باید سرکشی های منظم برای آسیب شناسی اقامه نماز در ادارات انجام شود، یکی از شعارهای مذهبی که در جامعه و نظام اسلامی به آن تاکید شده و باید به آن توجه جدی شود، نماز جماعت است و هر فردی در هر حوزه ای که مسوولیت دارد باید برای ترویج و توسعه اقامه نماز تلاش کند.

مدیر ستاد اقامه نماز استان مرکزی افزود: نماز جماعت در ادارات موجب تقویت روحیه مسوولیت پذیری مسوولان و کارکنان خواهد شد و باید یک فضای بسیار مناسب برای اقامه نماز جماعت در ادارات فراهم شود، در جامعه اسلامی و دینی ما قطعا باید نماز در جایگاه شایسته خود قرار گیرد و همه ما وظیفه داریم حرمت ها و ارزش های دینی را نگه داریم و به دشمنان اجازه ندهیم در ارتقای مبانی دینی و ارزشی ما خللی به وجود آورند.

رودبارانی در جلسه شورای اقامه نماز تامین اجتماعی استان، در خصوص ارزیابی برنامه های مصوب سالجاری در سامانه سجاده مطالبی را بیان کرد و افزود: دستگاه های ستادی باید پیگیری اجرای برنامه ها را از واحدهای تابعه داشته و بر بارگذاری مستندات فعالیتهای انجام شده توسط واحدها نظارت داشته باشند.

جلسه شورای اقامه نماز اداره کل تامین اجتماعی استان مرکزی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا