اخبارقزوین

جلسه شورای اقامه نماز اداره کل آموزش فنی و حرفه‌ای برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان قزوین، جلسه شورای اقامه نماز اداره کل آموزش فنی و حرفه ای با حضور مدیر ستاد اقامه نماز استان و مدیر کل اداره و اعضای شورا در محل اداره کل روز یکشنبه ۱۴ اسفند ماه برگزار شد.

مدیر ستاد اقامه نماز استان حجت الاسلام سید قریش موسوی پس از تبریک اعیاد شعبانیه و خجسته میلاد مسعود حضرت صاحب الزمان گفت: ماه شعبان را فرصتی برای آماده شدن برای درک هر چه بهتر ماه مبارک رمضان قرار دهید. فرصتی که شاید سال آینده نصیب ما نشود.

وی در ادامه با اشاره به تفاهم نامه منعقده فی ما بین گفت: در سال گذشته آنچه مورد انتظار ما از این اداره کل بود به ثمر ننشست، ما نمیگوییم کار نشده بلکه چه بسا انجام شده ولی گزارش نشده است. ما امیدواریم فعالیت های انجام شده به نحو صحیح در سامانه سجاده در وقت معین بارگذاری شود.

جلسه شورای اقامه نماز اداره کل آموزش فنی و حرفه‌ای

وی تأکید کرد: نماز اول وقت از اهمیت بالایی برخوردار است مدیران کل و اعضای شورای اقامه نماز چون در رأس کار قرار دارند با حاضر شدن به وقت در نمازخانه اداره و خواندن نماز یعنی با عمل همکاران را به خواندن نماز دعوت بکنند.

مدیر کل اموزش فنی و حرفه‌ای سید محمود عرب ضمن خیر مقدم مدیر ستاد اقامه نماز و اعضای شورای اقامه نماز و تبریک اعیاد شعبانیه گفت: رسول خدا با دیدن جوان او را مینگریست و سوال میکرد آیا دارای حرفه ای است؟ اگر میگفتند که نه میفرمود از چشمم افتاد. و اگر افراد موفق به کار و حرفه نشوند دین فروشی میکنند.

وی ادامه داد مهارت در بین انبیاء نیز بوده همان گونه که خداوند به حضرت داوود علیه السلام حرفه زره بافی  و به حضرت نوح صنعت کشتی سازی آموخت. مهارت داشتن برای کار و فعالیت نه تنها موجب مشاغل میشود بلکه افراد و افکار را پویا میکند.

مدیر ستاد اقامه نماز پس از بازدید از نماز خانه و نماز جماعت از فعالین نماز اداره کل آموزش فنی و حرفه‌ای با اهدای لوح تجلیل به عمل آورد.

جلسه شورای اقامه نماز اداره کل آموزش فنی و حرفه‌ایجلسه شورای اقامه نماز اداره کل آموزش فنی و حرفه‌ای

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا