اخبارقزوین

جلسه دبیران اقامه نماز شهرستانهای استان قزوین برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان قزوین، جلسه دبیران اقامه نماز شهرسنانهای استان قزوین در محل ستاد اقامه نماز در روز سه شنبه ۲۵ بهمن ماه برگزار شد.

حجت الاسلام والمسلمین سید قریش موسوی مدیر ستاد اقامه نماز پس از عرض خیر مقدم به مهمانان و تبریک یوم الله ۲۲ بهمن گفت: انقلاب اسلامی با تلاش و مجاهدت امام راحل و به امضای خون شهیدان و خون دل مادران شهید به پروزی رسید و الان وظیفه ما ادامه راه آنها و میباشد.

وی در ادامه تآکید کرد: مردم انقلابی با رهبریت امام خمینی (ره) پیروز نشدند مگر اینکه همه به نماز خواندن و اقامه نماز پایبند بودند، پس یکی از رمزهای موفقیت که ما از انقلابیون برداشت میکنیم، مواظبت بر نماز است در مرحله اول برای خودم، و در مرحله دوم که شما حضار منظور میباشید برای دیگران است.

وی خطاب به دبیران گفت: طبق مصوبه شورای اقامه نماز استان هر شهرستان باید اجلاس نماز برگزار نماید برای برگزاری اجلاسهای شهرسنانی برنامه ریزی کنید و از تمام ظرفیت های منطقه برای هر چه باشکوه تر و پر محتوا کردن اجلاس تلاش شود.

جلسه دبیران اقامه نماز شهرستانهای استان قزوین

مدیر ستاد اقامه نماز در جلسه دبیران اقامه نماز شهرستانها گفت: با اشاره به اینکه حجمه تبلغات سوء دشمن نسل جوان را نشانه گرفته است ما نیز باید برای فرهنگ غنی اسلامی و آموزش نسل جوان برنامه داشته باشیم. و برای این منظور باید به مدارس توجه ویژه کرد.

در ادامه گفت: یکی از محل های مورد نظر که ما نیز تآکید بر برنامه غنی فرهنگی در آنها داریم دانشگاه ها هستند. یک ظرفیت موجود که به راحتی از این بستر میتوان استفاده کرد. دانشجویان همانند زمین های تشنه منتظر معارف هستند.

موسوی اشاره کرد: با در نظر گرفتن ایام پیش رو ایام نوروز و ماه مبارک رمضان مساجد داخل شهر و مساجد و نمازخانه های بین راهی سرکشی، تجهیز، و نظافت شوند تا نمازگزاران با تیب خاطر عبادت کنند. و مطمئن باشیم دعای خیر آنها نصیب ما میشود.

جلسه دبیران اقامه نماز شهرستانهای استان قزوین

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا