اخبارقزوین

گردهمایی دبیران دستگاه های اجرایی استان قزوین برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان قزوین جلسه گردهمایی دبیران دستگاه‌های اجرایی روز سه‌شنبه ۱۶ اسفند برگزار شد.

مدیر ستاد اقامه نماز استان قزوین حجت‌الاسلام و المسلمین سید قریش موسوی در این جلسه ضمن تبریک میلاد مسعود حضرت صاحب الزمان عجل‌ الله‌ تعالی‌ فرجه‌ الشریف گفت: امیدوارم خداوند ما را از امت حضرت محمد (ص) و پیروان حضرت علی (ع) و منتظران حضرت ولی عصر ارواحنا فداه قرار دهد.

موسوی ادامه داد: احیای شب نیمه شعبان و احیای آن به دعا و ذکر و قرائت قرآن است روایت است که هر کس می‌خواهد به دیدار پیامبران برود شب نیمه شعبان امام حسین علیه‌السلام را زیارت کند و اگر دسترسی به زیارت ندارد در پشت‌بام منزل به حضرت سلام دهد.

وی تأکید کرد: استدعا می‌شود نسبت‌به امام زمان علیه‌السلام و مسئله مهدویت آگاهی داشته باشیم و معرفت کسب کنیم تا دست افراد معاند از نشر اکاذیب کوتاه باشد با کسب معرفت و آشنایی چنین هدفی می‌تواند کارساز باشد.

جلسه گردهمایی دبیران دستگاه های اجرایی استان قزوین

مدیر ستاد اقامه نماز بیان داشت: توصیه می‌شود هر روز دعای عهد خوانده شود چراکه محتوای غنی از امام‌شناسی و انتظار در این دعا نهفته شده‌است. از شما حضار مورد انتظار است که در این امر جدیت داشته باشید چرا که امر نماز و مهدویت در ادارات بدست شماست و اگر پیگیر باشید و معرفت‌ افزایی کنید این امر برای دیگر همکاران میسور خواهد بود.

موسوی گفت: در بارگذاری مستندات کارهای انجام‌ شده کمال دقت را بفرمایید و وقت را غنیمت بشمارید شما نمی‌توانید سال‌های گذشته را برگردانید اما می‌توانید از فرصت موجود استفاده کنید و هر نوع کوتاهی که انجام‌شده از جانب ما عذرخواه هستیم؛ اما کمال تلاش ما بر رعایت عدالت در ارزیابی‌ها است و شما با بارگذاری به‌ موقع مستندات ما را در این امر یاری کنید.

وی در جلسه گردهمایی دبیران دستگاه های اجرایی بیان داشت: ارزیابی فقط در دست یک نفر نیست بلکه هیئت ارزیاب داریم که آن‌ها با توجه به بارگذاری مستندات شما در سامانه، با قبول زحمت و بازبینی آن‌ها ادارات را ارزیابی می‌کنند و بعضی از امور من‌باب عمل عالی است ولی جزء اهدافمان نیست و نمره ندارد شما باید در مرحله اول به تفاهم‌نامه فی‌مابین توجه کنید و در راستای آن عمل و سپس مستندات را بارگذاری کنید.

در ادامه کارشناس ارزیابی و آموزشی و فرهنگی ستاد اقامه نماز حجت‌الاسلام و المسلمین محمدزاده از چگونگی بارگذاری مستندات و زمان اختصاص یافته به بارگذاری و همچنین از چگونگی ارزیابی و در نهایت نتیجه ارزیابی‌ها نکاتی را ایراد فرمود.

جلسه گردهمایی دبیران دستگاه های اجرایی استان قزوین جلسه گردهمایی دبیران دستگاه های اجرایی استان قزوین

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا