اخبارقممجمع خیرین مسجدساز

از مسجد درحال احداث حضرت فاطمه الزهرا(س) بازدید شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز قم، حجت الاسلام و المسلمین علی عرب پور دبیر و برقعی عضو مجمع خیرین مسجدساز استان صبح دوشنبه، چهارم دی ماه، از روند احداث مسجد درحال احداث حضرت فاطمه الزهرا(س) بازدید کردند.

در این بازدید که با هدف احصاء نیازها صورت گرفت مهندس ناظر این پروژه به تشریح طرح پرداخت و گفت: مراحل گودبرداری و زیرساخت ها اجرا شده است.

قاسمی با بیان اینکه تاکنون بیش از چهل میلیارد ریال در این پروژه هزینه شده است گفت: این مسجد با اعتباری حدودا شصت میلیارد ریالی به مرحله بهره برداری موقت و اقامه نماز خواهد رسید.

همچنین حجت الاسلام و المسلمین علی عرب پور دبیر مجمع خیرین مسجدساز استان خاطر نشان کرد: این منطقه از جمله مناطق جدیدالاحداث استان است و نیاز مبرم به احداث مسجد و اجرای برنامه های فرهنگی دارد.

لازم به ذکر است آیین کلنگ زنی مسجد حضرت فاطمه الزهرا(س) بیست و نهم فروردین ماه با حضور حضرت آیت الله سیدهاشم حسینی بوشهری امام جمعه قم و دیگر مسئولین استانی برگزار شده بود.

مسجد درحال احداث حضرت فاطمه الزهرا(س) در زمینی به مساحت نهصد متر مربع در منطقه جدیدالاحداث و فاقد مسجد در حال احداث است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا